Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férfiak a terhes nőkre élő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak a terhes nőkre élő inkubátorokként tekintenek?

Figyelt kérdés

Ti is észrevettétek ezt?

Nagyon sok férfi elhanyagolja a terhes feleségüket, párjukat és a mama épsége helyett folyton csak azt kérdezgetik, hogy hogy van a poci és hogy a pocaklakó jól van-e, stb.



2014. aug. 20. 16:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
80%
Én az anya helyében örülnék, hogy érdekli a gyereke. Egy csomó olyan nőt ismerek, akit a férje megcsalt a terhesség alatt...
2014. aug. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
80%
Én ezt nem vettem észre. Az én férjem nem ilyen. Persze, érdekli, hogy van a baba, de mindig megkérdezi, tehet-e értem valamit és hogy vagyok. Még sokkal gondoskodóbb is, mint ezelőtt. :)
2014. aug. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
80%

Nagyon sok nő pedig feleslegesen hisztizik azért, mert terhes.

Ha nem veszélyeztetett terhes a nő, akkor miért kellene a mama "épsége" felől állandóan érdeklődni? Ez nem betegség, és a mama is ép.

Természetes, hogy inkább a baba után érdeklődik.

2014. aug. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
65%

Miért a mamával mi történt, terhesség nem betegség. Mi veszélyezteti az épségét főleg ha már nem is dolgoznak?

Mondjuk inkább fordítva látom jellemzőnek, hogy a nő hanyagolja el a férfit gyerek mellett.

2014. aug. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
64%
Ez a kérdés inkább csak arról szól, hogy áldozatként mutasd be a nőket, és megint lehessen egy kicsit sajnálkozni, na és megvető megjegyzéseket tenni a férfiakra. Annyira, de annyira tipikus.
2014. aug. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
89%

Én még nem halottam a "pocaklakó" szót férfi szájából.

Ennél röhejesebb, idiótább, elcsépeltebb szó nincs is!


Vagy... talán, amikor azt mondják a babára, hogy "manó".


Fel tudnék sikítani!

2014. aug. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
54%
Ez azért van így, mert a nő elfelejt nőnek lenni. Akkor a férfi miért nézze nőnek továbbra is?. A terhes nők ostobán, kibírhatatlanul viselkednek sokszor, igénytelenek lesznek, elhíznak. Tisztelet a kevés kivételnek.
2014. aug. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
94%
Engem kiráz a hideg a terhes nőktől. Már 15 évesen is. Itt gyik-en valami népbetegség, hogy "xhetes terhes mamik mit csináltok? hogy vagytok? megvettetek-e mindent?; kérem csak az x hetesek, az y,z hetesek ne válaszoljanak" típusú kérdéseket írnak ki. Tegnapelőtt a buszon egy ~25 éves nő ordított le azzal, hogy ha nem látnám, ő éppen 8 hetes terhes és engedjem át a helyemet. Amikor megmondtam, hogy 2 hónapja elütött egy autó és 6 csavar meg 2 fémlap tartja össze a lábamat, akkor meg lepö_csözött. Ott volt mellettem a mankóm is.
2014. aug. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
95%

Poci?? Pocaklakó?? Amelyik "férfi" így beszél, annak bizonyosan nincs felesége...

És nem, nem tapasztaltam ilyen, ugyanis a körülöttem lévő férfiak nem beszélnek így!

2014. aug. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
92%
Hogyne, egyből alien keltetőnek nézek mindenkit!
2014. aug. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!