Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek ha az apa nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Joe74 kérdése:

Mit tegyek ha az apa nem engedi külföldre a gyereket?

Figyelt kérdés
Sziasztok ! Németországban élek kinn ott dolgozom ott van kinn velem a két kis gyemekem is. Megismerkedtem egy hölgyel akinek szintén van egy kisfia nagyon szeretjük egymást egy igazi szerelem a miénk mint a nagykönyben. A kisfia is elfogad engem teljesen olyanok vagyunk így mint egy tökéletes család a bökkenő ott van ,hogy ők ketten még Magyarországon vannak de szeretnénk mindannyian hogy ők is itt éljenek velünk Németországban de az apa hallani sem akar erről . Mit lehet ilyenkor tenni?
2014. okt. 13. 12:42
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

De bizony hogy a nullara menne ki, mivel NEKI ha jol ertem ott nem lenne jovedelme, teljes mertekben a te kenye-kedvedre lenne utalva es bizva. O is es a gyerek is.


Te is apa vagy, raadasul ha nalad vannak a gyerekeid nem az anyjuknal, akkor valoszinuleg nem is akarmilyen: mit ereznel ha az edesgyereked egy szamodra idegen ferfinak lenne gyakorlatilag kiszolgaltatva?

Gondolom nem kell tovabb magyarazni.


Sokan azt mondjak oldja meg a papa meg a mama te meg ne szolj bele, en ezzel nem ertek egyet. Ezt bizony nektek is meg kell beszelni, le kell ulni ferfi a ferfival, mert amig teged nem ismer, addig fix hogy nem fog belemenni.

2014. okt. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

"Igazad van, akkor ne is próbálják meg. Itthon a nyomor és a szegénység az legalább biztos."


Én nem nyomorgok és környezetemben senki, csak a lusták. Azok meg külföldön is nyomorognak.

2014. okt. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

Kérdezőnek:


Az ugyebár továbbra sem derült ki, hogy az Apa miért nem engedi ki a gyereket. Sokféle ok lehet.

Már önmagában az is érthető, hogy az Apa nem akarja egy idegen férfi kényének-kedvének kiszolgáltatni a gyerekét.

Vagy még jobban eltávolodni tőle. Esetleg nem szeretné, hogy gyereke külföldön nőjön fel. (Még ez jelent "nagymagyarkodást" szerintem, csak normális hazaszeretetet.)

Te vajon miért vagy Németországban? Ha pusztán az életszínvonal miatt (mint a legtöbb kivándorló), akkor én sem bíznám rád a gyerekemet.


És a nő, a gyerekkel együtt bizonytalanra menne ki, hiszen (mint már mások is írták) nem tudni, hogy kapcsolatotok valóban tartósnak bizonyul e majd, és, hogy konkrétan mekkora anyagi áldozatra vagy képes az Ő gyerekéért.


32-esnek:

"Én nem nyomorgok és környezetemben senki, csak a lusták."

Lehet, hogy a Te személyes környezetedben ez így van, de általában nem.

Magyarországon nagyon sok szorgalmas, törvénytisztelő ember is él nagyon nehéz anyagi körülmények között. Én is.

Más dolog, hogy nem minden a pénz. Én ha éhen halnék sem tudnám itt hagyni a hazámat, barátaimat, szülővárosomat, stb...


Végül azoknak, Akik azt kérdik, hogy "mit akar a gyerek?":

Ha Ti azt gondoljátok, hogy egy 6 éves kisgyerek képes felelőségteljes döntést hozni ilyen kérdésben, akkor először Ti nőjetek fel!

2014. okt. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

Hibajavítás:


" (Még ez jelent "nagymagyarkodást" szerintem, csak normális hazaszeretetet.) "


helyett azt akartam írni:


(Ez még NEM jelent "nagymagyarkodást" szerintem, csak normális hazaszeretetet.)


Bocsánat!

2014. okt. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!