Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Vannak itt keresztény emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt keresztény emberek akik szerint nem kell együtt élni az esküvö elött? Esetleg ismertek olyan embereket akik igy házasodtak?

Figyelt kérdés

2014. okt. 20. 17:05
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én ismerek.
2014. okt. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
97%

Én ismerek.A volt osztálytársnőm.

4 évig jártak együtt,majd összeházasodtak és utána költöztek össze.Azóta is együtt vannak. 2 éve házasok.

Szóval már 6 éve vannak együtt.Most babát terveznek. :)

2014. okt. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 Tyler913 ***** válasza:
62%
Igen,én keresztyén vagyok és úgy gondolkodom,hogy nem jó együtt élni a házasság előtt. Több olyan embert is ismerek,akik így házasodtak.
2014. okt. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. okt. 20. 17:36
 5/31 anonim ***** válasza:
95%
Igen, a lány 22, a párja 33 éves, nemrég jegyezték el egymást. A lánynak első kapcsolata, éppen végzett a fősulival, még otthon lakik a szülőkkel és csak az esküvő után bútoroznak össze.
2014. okt. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
39%

Igen az osszes ismerosunk es mi is.

Nem mindenki tartotta be a hazassag elotti tisztasagot de senki nem koltozott ossze az eskuvo elott.

Nalunk ez alap es normalis dolog.

1990 volt az eskuvonk es azota is szeretjuk egymast aktiv gyakorlo hivok vagyunk sokat dolgozunk a kapcsolatunkon.

A fiatalok a mi koreinkbol a mai napig kizarolag az eskuvo utan kezdik meg a kozos haztartast.

2014. okt. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
70%
Mi is így gondoljuk a barátommal. Ismerek több ilyen párt, régebb óta házasokat és friss házasokat is.
2014. okt. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
53%
nem kotozkodesbol, csak egy perverz kivacsiságbol kerdezem, akkor ti csak a gyerek miatt szexeltek? szoval ha elotte semmi, akkor nem csalodas, ha mondjuk kicsi a ferjetek micsodaja? vagy az nem is szamit, mert oromszerzesbol nincs szex. csak kivancsiskodom mert nem vagyok vallasos.
2014. okt. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
81%
A keresztények nem csak gyermeknemzés céljából szexelnek.....
2014. okt. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
58%
Hogy lehet hazasodni,ha elötte nem elnek együtt?Lakva ismerni meg az embert.Es ha utolag derül ki,hogy nem jönnek ki,akkor örökre vele marad,mert amit Isten egybekötött,azt ember szet ne valassza?Nem tudnam elkepzelni,hogy ez müködhet igy.
2014. okt. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!