Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségek, szoktátok magatokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek, szoktátok magatokat sminkelni? Mit szól hozzá a férjetek? Szereti vagy sem?

Figyelt kérdés

Az én férjem nem szereti ha sminkelem magam,viszont én azért néha-néha sminkelek,de azt is csak szolidan.

Persze néha szóvá teszi,hogy minek sminkelek,mert szebb vagyok smink nélkül.


2014. nov. 4. 15:26
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
82%

Az en felesegem nem szokott, szemely szerint nekem sem tetszik.


38F

2014. nov. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
89%
Csak ritkán szoktam. A férjem nem szól bele, néha megjegyzi, hogy tetszik neki, néha nem szól semmit. De ez nem az ö dolga, mert kellene bármit is véleményeznie
2014. nov. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
93%

Szoktam. A férjemet nem zavarja.

Egyébként annak mi értelme van, hogy csúnyábbra sminkeled magad?

2014. nov. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
szoktam, jól áll, a férjem is szereti:)
2014. nov. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
88%
Nem vagyunk a kozepkorban hogy az 'uram' mondja meg, milyen legyen a kulsom es milyen ne.. Nyilvan szeretnek neki tetszeni, de ha olyasmit var el, ami nekem nem jön be, akkor azt figyelmen kivul hagyom.
2014. nov. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
85%

Mivel az ex munkahelyemen alap elvárás volt (( benne volt a munkaszerződésben, még a körömlakk ajánlott színe( francia, vagy átlátszó,) a smink mértéke( visszafogott, nappali natúr smink)),, a mostani helyen sem árt.

Sok választása nem volt.


Egyébként amikor összejöttünk is sminkeltem.

Szereti is szerencsére, fotósként is funkcional, úgyhogy neki természetes... Volt hogy ki is sminkelt( farsangi maszk, vampírnal, ami "természetesnek" hat, mint a filmekben )


En konkrétan rosszul érzem magam a bőrömben nélküle, a szempillaspirál otthonra is felkerül, ah alapozó...stb nem is

2014. nov. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
65%
Nem sminkelek, a férjem sem szereti, és nekem sem tetszik.
2014. nov. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

Sminkelek, de csak alapozó és szempillaspirál.

Tetszik neki :)

2014. nov. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
81%
Nagyon ritkán. Ha esetleg valami céges buli van, vagy az ő haverjaival néha elmegyünk ide-oda, akkor szoktam szemceruzát és alapozót felrakni, de itt ki is merül :D Nem nagyon szereti, már ezen is ki van akadva néha :)
2014. nov. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

Szoktam, szempillaspirál, alapozó, pirosító, rúzs.

Szereti.

2014. nov. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!