Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyire jellemző a környezete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jellemző a környezetetekben, h a háztartásbeliek szeretőt tartanak?

Figyelt kérdés

Igazából az én környezetemre nem igazán jellemző, mert nem szeretőt, hanem szeretőket! tartanak.

Van legalább két állandó meg az Isten tudja hány alkalmi, beugró.

A férjek meg komolyan elhiszik, h minden rendben és bele se gondolnak, h az asszonynak nem fog bejönni, h reggeltől estig dolgoznak.



2014. dec. 2. 15:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%
Az én környezetemben egyáltalán jellemző. Aki ilyesmit lát maga körül, leírhatná az ilyen férfiak-nők jellemzőit. Kíváncsi vagyok rá. Távolabbi köreimben két férfi főnököm volt ilyen, ha ezt nem tudom róluk, akkor sem álltak volna túl közel hozzám személyiségben. Nem csoda, hogy nem ezzel a típussal veszem magam körül a magánéletemben. Szerintem én teljesen más világban mozgok, mint ők. (És nem, nem csak hazudik körülöttem mindenki.)
2014. dec. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Átlagemberek, semmi extra.

Magán fogorvos, mérnök, programozó, rendőr, kamionos(no comment), vállalkozók stb.

Ami közös, h reggel 7/8-tól este 7/8-ig dolgoznak vagy még tovább.

2014. dec. 2. 16:05
 3/20 anonim ***** válasza:
80%
Egy háztartásbelit ismerek, ő nem tart szeretőt. Igaz, nem is dolgozik a férje reggeltől estig, hanem normál munkaideje van, amit ráadásul ő oszt be rugalmasan.
2014. dec. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
24%
Hogy mennyire jellemző? Nézd meg mekkora támogatást kap itt az oldalon az a nő, aki csalja a férjét. Szerinted kik, mondják azt, hogy jól teszed! Ez JÁR neked. Ugye nem gondolod, hogy ők az ártatlan szüzek?
2014. dec. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
84%

Nagyon jól informált vagy.


Miért érzem, hogy a napi kamu, provokatívnak szánt kérdés.


Na lépek is, megjött az egyik szeretőm.

2014. dec. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
79%

Ismerek néhány háztartásbelit, mert errefelé nőknek elég nehéz munkát találni. Olyan helyen lakunk, ahol mindenki eléggé tud mindenkiről mindent.


Egyáltalán nem jellemző. Tudtommal egyetlen olyan háztartásbeli sincs a környezetemben, aki szeretőt tartana, vagy valami borzasztó profin csinálják, mert itt azt is tudják az emberről, ha elf..ngja magát a WC-n.


Viszont a dolgozó nők (és férfiak) közül már ismerek egyet-kettőt, akinek munkahelyi kapcsolata van. Felénk

úgy látszik, a munkahelyi szeretőtartás a divat férfiaknál és nőknél is.... Vannak néhányan mindig, akik benn maradnak "túlórázni".

2014. dec. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
91%

Háztartásbeli vagyok és nem tartok szeretőt. Nem is tervezem, imádom a férjemet.

Egyik barátnőm, amíg htb volt, nem volt szeretője, de ahogy dolgozni kezdett, megcsalta a párját.

Egyébként az én ismeretségi körömben a férfiakra inkább jellemző a félrekacsintgatás. És nem azon múlik, ki mit dolgozik, mennyit, mikor.

2014. dec. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
88%

Úgyhogy kérdező, ha férfi vagy, bátran állíthatom, hogy ha dolgozik az asszony, nagyobb eséllyel maga alá gyűri a jóképű (szintúgy nős) férfi kolléga, mint hogy hogy ha otthon van, behívja a postást. :)

6-os voltam

2014. dec. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Azok valójában saját magukat vigasztalják az által, h a másikat bátorítják.

Láttam már nem egy ilyet.

Csalta a férjét, aztán mikor mások kicsit tanácstalanok voltak akkor rögtön dumálta rá őket.

Valszeg azért, h nyugtassa magát, h nem ő az egyedüli, hanem más is.

Jah és a nők:

Náluk főleg semmi extra, általában max érettségi, szakma nélküliek.

Reggel gyerekeket indítják, viszik oviba, suliba majd bevásárlás vagy kozmetikus, pedikűr, manikűr, fodrász, majd szerető.

Aztán otthon főzés, kis takarítás, délután szerető 2, majd gyerekek fogadása, tanulás stb.

Nagyjából így néz ki a napjuk, persze változhatnak a programok, sorrend.

2014. dec. 2. 16:15
 10/20 anonim ***** válasza:
30%
Az unalom sok mindenre raveszi az embert.
2014. dec. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!