Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Sok év házasság után akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok év házasság után akik elhidegültek egymástól, és hónapokig nincs szex, hogy élik ez meg?

Figyelt kérdés
16 év házasság után hullámvölgyben vagyunk, gyakorlatilag egyáltalán nincs szex, se simogatás, se gyengédség. Egymáshoz sem érünk, és még fiatal vagyok, és nagyon hiányzik. Csak olyanok válaszát várom, akik ilyen helyzetben vannak!!! Köszönöm!
2015. jan. 6. 23:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért nincs? Egyikőtök sem akarja? Fáradtak vagyok? Vagy eltűnt minden vágy és érzelem?
2015. jan. 7. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

egy ideig szenvedtek

majd vagy elváltok vagy egymás mellet éltek mint lakótárs


elég ritka ha innen sikerül visszamászni egy rendes kapcsoltba ...

de ez nagyon kemény munka lenne,és csak akkor sikerül ha a másik is hajlandó tenni érte !

2015. jan. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azért nincs, mert sokat veszekedtünk, és lelkileg távolodtunk el. A szex ha van jó együtt, nem azzal van a baj, csak valahogy mindketten a másikra várunk, tenni már egyikünk sem tud, akar érte. A férjem sosem kezdeményez, őt el kell csábítani, akkor aztán minden oké, de én kicsit belefáradtam a "csábításba". Ez így egyoldalúan más néha olyan megalázó:(
2015. jan. 7. 09:54
 4/7 Eva87 válasza:
Iljenkor a jo kommunikacio csodakra kepes,ha elmondod a ferjednek mi bant es hogy egy kapcsolatert tenni kell nem csak neked hanem neki is.Ehez pedig fontos a talalas vagyis a heljes hangszin es a szavak megvalasztasa.
2015. jan. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Minőségben és mennyiségben is megfelelő a kommunikáció kettőnk között. Sajnos nem az a gond, ilyen értelemben elég közel vagyunk egymáshoz, mindent meg tudok osztani vele.
2015. jan. 8. 19:15
 6/7 anonim ***** válasza:

RTL II szombat este nézd meg: Minden amiröl a sexröl tudni akartál



nézd meg pont ilyen házasságrol, sexmentességröl szol

2015. jan. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
elirtam: RTL + 21 ora után
2015. jan. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!