Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségem nem nézi jó szemmel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretsz még? kérdése:

Feleségem nem nézi jó szemmel, hogy naponta 2-szer,3-szor beszélek anyuval telefonon?

Figyelt kérdés
Hétvégeken az egyik napot a szüleimmel töltöm. Feleségem azt mondja, hogy inkább vele meg a kisfiunkkal kellene többet foglalkoznom. Nem érti, hogy nekem két családom van mióta megnősültem. Hogyan értessem meg vele?

2015. jan. 19. 18:51
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
92%
Ha szerencséd van előbb megérti, hogy neked örökké anyuci lesz az egyetlen szerelmed, és villámgyorsan lelép. Így neki is lehet esélye egy normális kapcsolatra és te is visszakucorodhatsz anyuci szoknyája mellé...
2015. jan. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
94%
Én nem ismerem a feleséged, de sajnálom.
2015. jan. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
92%
Ne félj, ha így folytatod, nemsoká megint csak egy családod lesz, anyuci kedvence :)
2015. jan. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
95%
Nem, neked egy családod van: az asszony meg a gyerek. A feleséged helyében én sem nézném jó szemmel és akkor finoman fogalmaztam.
2015. jan. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
26%
idióta egy nő lehet.
2015. jan. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
96%

a családi fészket elagyjuk és egy újat, sajátot alapítunk. ez az élet rendje.

szinte minden eddigi válaszolóval egyetértek.

2015. jan. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
96%
Felnőtt emberek általában minél hamarabb leakarnak szakadni, el akarnak szakadni a szülőktől. Ez a normális. Hétvégén a feleségeddel és a gyerekeddel kellene töltened. Anyukádhoz maximum elugrasz 1-2 órára de nem egész napra. Ki hallott már ilyet. Ezt beszéld meg a kollégáiddal, a barátaiddal és meglátod senki nem fogja ezt jó szemmel nézni. Gondolom nem szeretnél elvált lenni.
2015. jan. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
96%
ja, még annyit, hogy te nem szakadtál el, pedig ez az egészséges.
2015. jan. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
92%

Azt látja hogy csak fél lábbal vagy otthon. Próbálj meg valami köztes megoldást találni, mert így nem lesz két családod ha az egyikkel nem töltesz minőségi időt.

Nehéz egy kisgyerek köré családi légkört építeni amikor azt látja hogy az édesapa ebben nem igazán partner, mert mindenféle csip-csup dologgal otthonról irányítják.

Foglalkozz többet az új családoddal. Építsétek föl magatokat hogy a kicsinek szép gyerekkora legyen és igyekezz több családi programot kitalálni velük.

A szüleiddel jó ha tartod a kapcsolatot de nem jó ha a rovására megy a családi életeteknek. Köztes megoldást kell keresni , mert bizony kincsek a nagyszülők .

2015. jan. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
30%
Nálunk teljesen normális, ha valaki beszél a szülővel, láogatja, sőt, én hívom az anyósom, férjem az én anyukám. Nekem elég nehéz megérteni, miért kellene ezt szabáyozni.
2015. jan. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!