Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Család, angyalok, sátánok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Család, angyalok, sátánok?

Figyelt kérdés

Mennyire hihető, hogy a kérdezők angyalok, szenté avatásukra a közeljövőben mindenképpen sor fog kerülni?

Akiről kérdeznek, az viszont maga a Sátán. A Pokol tüzén kellene már régóta égnie.


Mert a legtöbb kérdés gyakorlatilag erről szól.


Én viszont soha nem találkoztam még olyan esettel, ami ennyire fehér vagy fekete lett volna.


Minden szentnek maga felé hajlik a keze?



2015. márc. 4. 09:21
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
Na menj még vissza egy kicsit aludni :) Jót fog tenni.
2015. márc. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a konfliktusok jó része abból fakad, hogy az embereknek irreális elvárásaik vannak másokkal szemben, miközben a saját szemükben a gerendát se... És ahelyett, hogy a saját hozzáállásukon változtatnának, amin lehet, azokra a tanácsokra hallgatnak, amikkel csak tovább mérgesítik a helyzetet.
2015. márc. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
az a gond, hogy sok kérdezőnek nincs önkritikája (szentnek látják magukat) míg akivel (akikkel) problémája van, annak meg se próbálja megfigyelni az ő nézőpontjukat (ezáltal lesznek a sátánok)
2015. márc. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

jól látod, ez gond. Csak az egyik oldalról kapunk egy kevés információt. A válaszolók részéről is gond van:a felét ismeri a problémának, és úgy ad tanácsot, hogy valójában a saját problémáját vetíti bele...

A vihar kapujában - c Akutagawa/Kurosawa filmben ez a probléma:

egy esetet "különbözőképpen adja elő a gyanúsított bandita, Tajomaru és a többi résztvevő. Mégsem az igazság viszonylagosságáról van itt szó, hanem az emberek viszonyáról saját hazugságaikhoz. A különböző értelmezések mögött az a félelem bújik meg, hogy az események másnak mutatják az elbeszélőt, mint amilyennek látni szeretné magát, hogy megsemmisítik dicsekvése alapját."

2015. márc. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Minden leírás szubjektív dolog :)

Kétféle variáció létezik: az egyik nyilván, amikor a kérdező menteni akarja magát, nem óhajt saját magáról kritikát hallani, így magát szentté emeli, a kérdésben szereplőt befeketíti...

Viszont gyakran előfordulhat hogy a kérdező igazat mond, csak ezt úgy írja le, ahogy ő látja a dolgokat, a saját szemszögéből. Ez olyan, mintha könyvet olvasnál :D Te már tudod előre mi fog történni Samanthával, de Samanthának még fogalma sincs róla...

Lehet ő nem vett figyelembe egy apró részletet, ami a leírásából már nyilvánvaló. Normális ember ilyenkor a fejéhez kap hogy "ja de tényleg", de a legtöbben átmennek támadóba, ami talán nem is csoda, amilyen stílusú válaszokat lehet itt kapni...


Én nem szoktam mérlegelni az ilyesmit, adok egy hasznos tanácsot aztán vagy örülök hogy segítettem, vagy röhögök a kérdező hisztijein... :D

2015. márc. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!