Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házas férfiak! Titeket nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas férfiak! Titeket nem zavar, hogy elméletileg már rá sem nézhettek más asszonyra a feleségeteken kívül?

Figyelt kérdés
2015. márc. 16. 08:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
Nem vagyok férfi, viszont így is kijelenthetem, nem minden kapcsolatban/házasságban van ez így. Mi pl a párommal (aki nemsokára a férjem is lesz) van hogy együtt kritizáljuk/vagy dicsérjük a férfiakat és a nőket. Ő elfogadja ha én azt mondom egy pasira hogy helyes, én is elfogadom ha azt mondja egy nőre hogy csinos... Hűséget fogadtunk egymásnak, ennyi még simán belefér. :)
2015. márc. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
58%
ha zavarna nem lennek hazas! 10 eve vagyok hazas es a parom sem nezeget mas noket. En meg valahogy nem vagyom erre. De tudod ez ember fuggo, vagyis tipus. Kinek hogy o, lehet neked jol esne neha nezelodni. Igazabol ha ez zavarja a parod, probaljatok kompromisszumot kotni, es akkor nem lesznek feszkok koztetek, mert ha duheben a sexet is megiltja akkor is rossz lesz neked.
2015. márc. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
95%

Az zavarna, ha így lenne. De ránézni, megnézni, esetleg megcsodálni egy szép nőt még nem egyenlő a hűtlenséggel. Azért házasodtam meg, mert szeretem a feleségemet, és ezzel nem rabigát vettem a nyakamba, nem száműzetésbe kényszerültem, hanem kifejeztük összetartozásunkat.

Aki lemondásként, ne adj Isten áldozatként éli meg a házasságot, az ne házasodjon, mert nem az az ember van mellette, akit feltétel nélkül szeret. Mondom ezt tíz év boldog és kiegyensúlyozott házasság után, 37 évesen.

2015. márc. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
72%
2 vagyok *a felesegem nem nezeget mas ferfikat, bocsi javitanom kell. de egytertek az elottem szoloval, igazabol minden kapcsolat mas de ez nem egcsalas. A kapcsolatban a 2 ember alkotja a sajat szabalyaikat..latod nalunk igy van, masnal maskepp naatok is beszeljetek meg, mert ha mar vmi zavar az mar nem jo es hosszutavon baj lehet.
2015. márc. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezt ugye te se hiszed el, hogy igaz? Már miért is ne nézne meg az ember másokat? Nézni szabad, hozzáérni, megdugni nyílván nem...
2015. márc. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Orok huseget fogadtam, nem orok vaksagot.
2015. márc. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
74%

Attól függ, nálad mit jelent a ránézni.

Nyilván senki sem vak és nem egy burokban él, ahol nem találkozik más emberekkel.

Szóval természetes, hogy az ember ellenkező neműekkel is szóba áll.

De a csajozás, flörtölés, meg egy másik kategória. Az nyilván senkinek sem tetszik.

2015. márc. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

És csukott szemmel járkálsz mindenhol? A boltban lesütött szemmel kérsz egy kiló csirkefarhátat?

Vagy mi? Nem értem.

2015. márc. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan én feleség vagyok, a férjem ránézhet más nőkre.
2015. márc. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Elmeletileg... Nem tudom, milyen elmelet ez. Megnezem a szep lanyokat, maskerdes, hogy nem stirolok, flortolok. Foleg nem a felesegem elott, mert nekem is rosszul esne, ha azt kene neznem, h. nalam jobb pasasok segget, stb.jet stiroli. Fantazialni lehet, de felnott emberek vagyunk, tudjuk, h. a kulcsin nem egyenes kovetkezmenye a belbecsnek. Hadd nezegesse az etlapot, amig otthon ebedel. Ami szep, az szep.
2015. márc. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!