Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasságban élek,40 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságban élek,40 éves vagyok, a facebookon angolul elkezdett írogatni egy férfi, hogy milyen szép vagyok a feltett képen, ezt nem tudom hová tenni, vírus lehet?

Figyelt kérdés

Megkérdeztem ismernünk kéne egymást, de azt írta ne ijedjek meg csak csodálóm, szeretne találkozni... Valami nagy kamu ez, valaki vagy szórakozik álnéven angolul, vagy nem tudom. Megnéztem és egy közös ismerősünk van egy hölgy.

:/


2015. júl. 30. 15:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha házasságban is élsz, és rossz érzésed is van a dologtól, miért nem törlöd a fenébe? Nem értem, tényleg.
2015. júl. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%

A virusok nem ismerkednek facebookon, altalaban facebook fiokjuk sincs. Tul elfoglaltak azzal, hogy sejteket fertozzenek es tovabb terjedjenek.

Gondolom 40 eves hazassag utan pedig el tudod donteni, hogy mit kell tenni, ha egy vadidegen par kedves mondat utan talalkozora hiv.

2015. júl. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

jól esett valld be :,D :D jól van az!! nincs abban semmi


sok beteg ember van facebookon,az ilyen kamu felhasználók mögött meg csak olyan.Töröld ha zavar.

2015. júl. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az ilyeneket azonnal tiltom, jó pár esetet ismerek, lehúzásra megy. Könnyű szép szavakkal imponálni egy nőnek, de hidd el nekem, mindegyik kamu profil. Nézd meg mióta van regelve, kik az ismerősei, bár sok az ismerősök ismerőseit jelölik, hogy legyen bizalmad, de ha rákérdezel, senki nem ismeri. Olvass kicsit utána, rengeteg ilyen oldal van: [link]
2015. júl. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Tíltottam.

Valamiféle rosszakaratot sejtettem a háttérben.

Engem nem lehet szédíteni, pláne nem 40 éves férjezett asszonyként.

Arra gondoltam egy ismerős csinált kamu profilt, hogy cinikusan kinevethessen.

Persze a képeken egy Adonisz volt ám :D , sok fotó volt egy férfiről és kislányáról luxuskörülmények között készült fotók voltak.

2015. júl. 30. 19:47
 6/7 anonim ***** válasza:

Lehet kamu oldal is, ami látszik a képeket, hogy ha modellekről letöltött képek vannak a profilján, ami tuti nem lehet egy átlagos ember.

De vannak valós emberek is, akik egyszerűen interneten nyomulnak, vagy perverzek és így próbálkoznak. Le kell tiltani, aztán kész.

2015. júl. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha megadod a felhazsnálónevét kap egyet a cyberbuksijára.
2015. aug. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!