Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nem akarok lefeküdni senkivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok lefeküdni senkivel házasságon kívül. Van rá egy halvány esély, hogy egy férfi megérti/elfogadja ezt?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ilyenkor jön a sok kritizáló, aki engem oszt le, hogy mekkora gáz vagyok, prűd, idióta, stb. Kérlek, ezt most hanyagoljuk, mert a kérdés nem erre vonatkozik. Csak azt szeretném tudni, mi a véleményetek, létezhet olyan férfi a földön, aki ezt elfogadja? Aki bevállalja értem, hogy megpróbálja velem így is az ismerkedést, párkapcsolatot? Olyan, aki nem vallásos, nem ért feltétlenül egyet ezzel (bár arról, akire vonatkozik a kérdés, nem tudom hogyan vélekedik erről), de meghallgatja és elfogadja az érvelésemet. Okos, intelligens fiú, ismerem néhány éve már, de most kezdünk egymásra találni.
2015. aug. 27. 20:27
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Biztos van ilyen, a Föld népessége elég nagy.

Sok sikert a keresgéléshez.

De ha valamit nagyon akarsz, azt úgyis eléred. :)

2015. aug. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
69%

Valójában a kérdésed nem a fő kérdésed, hanem az a kérdésed, hogy az a fiú aki most neked tetszik aki kéne vajon az elfogadna e így téged....

noss nem tudjuk.


De ha őt kizárjuk akkor elég kevés olyan hülye van aki addig nem kíváncsi a nőre és ne akarná látni érezni őt testileg....mert nagy csalódások várhatnak mindkét félre miután átviszik a menyasszonyt fehér ruhában a küszöbön a hálószobába...

2015. aug. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Tehát ha jól értem, akkor egy konkrét személyre vonatkozóan vagy kíváncsi arra, hogy ő elfogadja-e... Erre nagyjából 1 ezreléknyi az esély, vagy még annál is kevesebb.

Arra nagyobb esélyt látok, hogy megfelelő közegben (például vallásos közösségben) találsz olyat, aki már eleve hozzád hasonlóan gondolja.

Én nő vagyok, de senki nem tudna arról meggyőzni, hogy ne akarjak szexet házasság előtt, pláne hogy már vannak negatív tapasztalataim e téren.

2015. aug. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 Költőnő? ***** válasza:
100%
vallási tényezőt kizárva? Aligha.
2015. aug. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
# 4: Szóba kerülhetnek még az aszexuálisok is, de ők házasságBAN sem akarnak lefeküdni senkivel.
2015. aug. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 Költőnő? ***** válasza:
100%
kevés a ténylegesen aszexuális ember. Nem azt mondtam h nincs ilyen. Azt mondtam, h aligha.
2015. aug. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
0%
Nincs.
2015. aug. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
60%
Lehet, hogy elfogadja, de a tapasztalatom hogy jobb kiismerni egymást szexualisan is, és ha eljön a nagy nap és hatalmas nagy csalodás lesz a szexualis egyuttlét akkor utána elváltok, vagy boldogtalanul akarod leélni az életedet.
2015. aug. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
47%
A hazassag nem jo fokmero ilyen szempontbol. Ha szerelembol szeretkeztek, az hazassagon kivul is siman elfogadhato.
2015. aug. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
66%

En es sok sok baratnom igy ment ferjhez

Szerencsere a ferjed nem akart testileg kiismerni arra ott AZ egesz elet AZ eskuvo utan.

Nem csalodott de bele kellett razodni sok idonk volt ra AZ eskuvo utan.

Soha nem kell elgondolkodnia rajta ki olelt es hogy o elotte..

2015. aug. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!