Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti szoktatok játszani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szoktatok játszani a párotokkal? Ha igen, mit?

Figyelt kérdés
Társasjátékozni, sakkozni, tollaslabdázni, stb.? Leírnátok, hogy mit szerettek játszani és mennyi idősek vagytok?
2015. nov. 30. 09:55
1 2
 1/11 anonim válasza:
55%
Inkább szerepjátékot!
2015. nov. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
:) Az se rossz, de én most elsősorban a nem szexuális jellegű játékokra gondoltam.
2015. nov. 30. 10:13
 3/11 anonim ***** válasza:
93%

Szüleim amőbáztak egy időben, füzeteket játszottak végig egymás ellen. :)

Régebben voltak nagy családi kártyacsaták is, mostanra-főleg miattunk, testvéreim miatt, már nincsenek.

Sakkozni apám egyedül szeret, online, mindig erősebb ellenféllel.


Mi a párommal sose játszottunk még együtt, de el kéne kezdeni. :)

2015. nov. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Társasozni szoktunk. Ha ketten vagyunk rizikót, ha társasággal akkor activity és ilyesmik :)

Ezen kívül kártyázni is szoktunk pl. solo


Szoktunk gépen is játszani, vannak lego-s játékok, amiket lehet ketten is játszani egyszerre.

2015. nov. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
utolsó vagyok, a kor lemaradt. 23 lány és 24 fiú
2015. nov. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
*a sose az túlzás, mert szoktunk kirándulni, itt-ott lenni, és Ópusztaszeren volt pl. labirintus, meg az Emlékparkban nyilazgattunk, vagy "úszóversenyt", "csuszdaversenyt" játszunk mert párom él-hal a vízért, úgyhogy igyekszünk nyáron fürdőkbe menni. Meg társasággal együtt mi is kártyáztunk már együtt-vagy egymás ellen ;)
2015. nov. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%
29N, 32F, a kort az már harmadjára írom. :)
2015. nov. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Kártyajátékok, bármilyen társas néha kettesben néha családdal is. Telón szoktunk még multiplayeres játékokon vagy logikai játékon közösen. Olykor bírkózunk vagy eljárunk együtt edzeni.:) 21évesek vagyunk.
2015. nov. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
44%

Térbeli akasztófa! Tök izgis, első halálig megy a játék. Mostanság csak ritkán játszuk, mert fogy a szomszédság.


Aztám:

Egy kis "ki-be ki-be" játékot...

Zsebhoki VB, de ott ő csak néző

Célbarejszolás, csaj a céltábla

Hányszor élvezel ma? Itt én vagyok a játékos, de övé a jutalom.

Spritzer-game, távolbaspriccelősenelélvező-maraton


Aztán még:

Telefonbetyárkodás

Trollkodás

Fejfoci (fogyó szomszédok miatt ritkábban)

Foci-fogyasztó

Plésztésön

Sakk

Rablórömi

Mászter Krok

2015. nov. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szoktunk persze:)


Kártyajátékokból

Uno nagy kedvenc

próbál tanítani pókerezni is


társasjátékok

nagy kedvencünk a honfoglaló a gépen. Amíg volt 2 laptop, addig egymás ellen játszottunk, most hogy a férjemnek már csak tablete van, (azon nem működik az oldal) azóta ideül mellém és együtt választjuk ki a válaszokat:)

monopoly

labirintus

torpedó


ha megyünk anyósomhoz és sógornőmhöz, akkor velük scrable mindenképpen. (nekünk sajnos nincsen)

vagy ki nevet a végén


és mostanság készülünk venni egy 50 féle játékot tartalmazó társasjátékot, ha még lesz decemberben. Arra is kíváncsi vagyok.

2015. dec. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!