Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Karácsonyra mit vesztek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Karácsonyra mit vesztek a férjeteknek, mivel lepitek meg? Nekem még ötletem sincs. :/

Figyelt kérdés
2015. dec. 7. 15:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mit dolgozik, mik a hobbijai? Így könnyebben lehet segíteni :)
2015. dec. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
51%

Én a barátomnak varrtam egy plüsst ami az egyik kedves gyerekkori videójátékának a fõszereplõje.

Vehetsz neki ruhát, borotvát vagy meglepheted egy közös hétvégével valahol kettecskén.

2015. dec. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én általában év közben felcsipegetem azokat a kijelentéseit, amikkel arra utal, hogy valami konkrét dologra vágyik/szüksége van, és ha karácsonyig (vagy szülinapjáig, mert ott is ugyanezt a taktikát alkalmazom) nem szerzi be magának, akkor meg van oldva a probléma. Azt vettem észre, hogy a férfiak jellemzően olyan ajándéknak örülnek, amire ténylegesen szükségük van, egy sima plüssállatka inkább nekem lenne ajándék magamtól.
2015. dec. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk most nem lesz meglepetés, mert előre megbeszéltük, hogy ő 1TB-s hard disk-et kap, én meg többfunkciós hajsütővasat
2015. dec. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Semmit. Évek óta nincs karácsonyi ajándék, mert amire vágyunk és amire futja azt megvesszük év közben.


Karácsonyra lesz kaja, meg nyugalom és kész.

2015. dec. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
41%

Mi nem ajándékozunk. Feleslegesnek tartjuk ezt az egész ajándékozási mizériát. Amit akarunk, azt év közben megvesszük.

Én nőként kértem meg rá, ha neki nem gond, mi egymás közt ne tartsunk ilyesmit, és még örült is neki. Névnapkor, szülinapon van torta, kaja, évfordulón, házassági évfordulón programokat csinálunk. Férfinapkor kapja valamelyik kedvenc édességét, én nőnapkor plüss virágot. Én a névnapjaimat gyakorlatilag el szoktam felejteni...a férjem juttatja eszembe, meg a családja. Az ő mániájuk még a névnapokat is megünnepelni, ajándékozni.


Az én családomban sose volt divat az ajándékozás, és teljesen jó volt.

2015. dec. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
65%
Semmit.
2015. dec. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
76%
én egy ferjet szeretnek karacsonyra :(
2015. dec. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Nereida3 ***** válasza:
A hobbi tényleg mérvadó lehet, az enyém szeret hegyet mászni, és a nászutunkon elhagytuk a tábori bögrénket. De szoktam pólót, inget, könyvet is venni neki. Nézz körül a könyvesboltban, bizos van olyan, amin megakad majd a szemed!
2015. dec. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mi társasjátékot veszünk egymásnak idén :)
2015. dec. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!