Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Te 30 körüli férfiként összejö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te 30 körüli férfiként összejönnél, vagy házasodnál egy olyan nővel, aki már elvált, és van egy kiskorú gyereke?

Figyelt kérdés

2015. dec. 18. 14:28
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
70%

Nem valószínű.

Ahhoz nagyon szimpatikus nőnek kellene lennie számomra, hogy egyáltalán a gondolata foglalkoztasson!

2015. dec. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
80%
Nem. Saját gyereket akarok nevelni. Egy idegen gyermeket el tudnék fogadni, de szeretni sosem.
2015. dec. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Össze ha megvan a szimpátia, meg mivel már nekem is van gyerekem. Mondjuk azt nem hinném hogy beszállnék anyagilag a gyereke nevelésébe, azt oldja meg ő és a gyerek apja. Nekem is ott az én gyerekem én se várom hogy más tartsa el helyettem.
2015. dec. 19. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Van sok akit nem zavar a nő gyereke,van sok akit meg igen.


Jobb esetben meg nem apát keres valaki a gyerekének hanem magának társat és a gyereknek van apja aki foglalkozik vele és rendessen fízeti a gyerektartás.

Nyilván ha gyerekes nővel kötöd össze az életed közössen kell megoldanotok.

Nekem van egy kíslányod ennek ellenére van pár jó pasi,aki így fogadna el.

A jelenlegi páromnak 5éves a lánya,általában vele van. Teljessen szeretnivaló kislány. Az apja meg nagyon rendes,helyes pasi. Így jó a kapcsolatunk. Ő meg énsem szeretnénk több gyereket. Ennyi.


Tehát nem tart senki pisztolyt a fejetekhez h fogadd el a gyerekét és neveld,tartsd el.

Ám meg remélhetőleg a nőnek is van saját keresete.

2015. dec. 19. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
64%

Először is 30 körüli férfiként már házas vagyok, de amikor még nem voltam házas akkor értelemszerűen csak "barátnőim" voltak, kizáró ok lett volna egy elvált státusz lévén, hogy nekem akkor még nem volt de menyasszonyom, sem feleségem. A gyerek hab a tortán...egy életre szóló kapocs a ex férjjel.....ráadásul ott a sok emlék gyerek nélkül is a lakodalomról tud mindenki a csaj környezetébe szülei, nagyszülők és boldog-boldogtalan rokon. Aztán lehet menni bemutatkozni jópofizni "barátként" miközben neki már volt férje...


Elvált pasi elvált nővel..elvált gyerekes pasi elvált gyerekes nővel jöjjön össze....így az erőviszonyok kiegyensúlyozottak. Még olyan nővel sem jöttem soha össze akinek több pasija volt mint nekem barátnőm...kell a francnak a kisebbségi koplexus.


Na hát ezekért NEM! Maradok a saját feleségemnél akinek én voltam az első vőlegénye! együtt éltük át közösen a lakodalmat..én vagyok az első férje...és nekem sül elsőnek gyereket is! Nekem ez fontos! Akinek nem annak biztos megfelel egy elvált nő is..mindenki döntse el maga....

2015. dec. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
29%
Igaz a 40hez már közelebb vagyok, és még nem váltam el, de igen. Viszont mivel nekem is fizetnem kéne gyerektartást, ezt elvárnám az ő exétől is. De nem sajnálnám a pénzt a gyerekére, neki is megadnék mindent, amit tudok, de attól még, hogy nem az én gyerekem elvárnám tőle, hogy normálisan viselkedjen, és elfogadjon. Ahogy az anyjától is, hogy ne találhasson köztünk "rést". Nem hiszem, hogy hagynám, hogy a "nem vagy az apám", szöveget emlegesse, de ha az anyja engedné neki, akkor új pasi után kellene néznie. És a saját gyerekeimet is megpróbálnám magunkhoz venni.
2015. dec. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!