Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek? A férjem előző...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A férjem előző házasságából született fia velünk lakik, előtte a nagyszüleivel élt.2 közös gyermekünk van, terhes vagyok a harmadikkal.

Figyelt kérdés
A volt felesége állandóan a fián keresztül üzen, hogy mit szeretne. (parfüm, gyógyszer, pénz) Gyerektartást soha nem fizetett. A férjem ilyenkor mindig azon töri a fejét, hogy vegye meg neki, amit kért. Ez normális? 1.5 hónapja feküdnöm kell, veszélyeztetett vagyok, gondolom ezért rosszabbul esik, mint előtte, de úgy érzem, ezt így nem bírom. Vagy ez normális? Másoknál is így van?
2016. jún. 22. 20:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
9%
Mi a probléma?
2016. jún. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
Az a probléma, kedves első, hogy bár a férjnél van a gyerek, az asszony nem fizet gyerektartást, viszont mindenféle dolgot meg elvár.
2016. jún. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Noren1989 ***** válasza:
17%

Az asszony is fizethet gyerektartást? JÉÉÉÉ.


Amúgy, normálisnak nem normális, de megesik.

Gyakran használják a nők eszközként a gyerekeket.


26/F

2016. jún. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Te mit tegyél??? Semmit! Vagyis ne rinyálj,mert az nem tesz jót sem az állapotodnak,sem a házasságodnak!

Az urad meg,ha megtalálta a tökeit,akkor irányba állíthatná a volt asszonyt!

2016. jún. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%

Ne vállaljatok ennyi gyereket, ha gondot jelent eltartani. Vagy mi másért említetted meg, h hány gyereked van? Nem értem.


Na mindegy, az exet a férjnek kell intéznie, miért nem áll a sarkára? Amúgy meg nekem üzengethetne 66x, hogy parfüm kell:DDD

2016. jún. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem jelent gondot eltartani a gyerekeket. Nem ezért írtam. Talán ha nem lenne családunk, jobban megérteném. A fia mindent megkap, amire szüksége van, azzal nincs semmi gond. Azzal van a gond, amit a volt feleség csinál. Nem tudom hogyan kezeljem a helyzetet, ezért szerettem volna segítséget kérni.
2016. jún. 23. 09:52
 7/14 anonim ***** válasza:
71%
Talán meg kéne ezt beszélned a férjeddel, vagyis inkább meg kellett volna, mielőtt te is szülsz neki lassan 3-at.
2016. jún. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Le kell ülni a volt feleséggel és megbeszélni, hogy sajnos sajnos 4 gyerek mellett nem tudjátok őt is eltartani, szíveskedjen máshonnan pénzt szerezni. Ennyi. Ha nem adtok, nem lesz neki. Mondjuk a fiával ezt mindenképpen megbeszélném, mert neki nagyon sz...r érzés lehet...
2016. jún. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Joza válasza:
Állj ki a családodért és óvad a terhességed, ami most a legfontosabb.
2016. jún. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Fekudni kell ?? A fekves inkabb karos nem hogy segit a terhessegen

A fekves szekrekedest trombozist es izomnyengeseget okoz.

Nnyugodtan csinald a dolgod otthon nehezet ne emelj ennyi.

A ferjed pedig valoszinu az exet szereti igazan teged meg kihasznal

2016. jún. 24. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!