Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férfiak, honnan tudtátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, honnan tudtátok, hogy ő az igazi, ő lesz az a nő akit elvennétek feleségül?

Figyelt kérdés
Hányadik barátnőtökből lett a feleségetek és hány egyéb szexuális kapcsolatotok volt a házasságotok előtt?
2016. aug. 29. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:
45%
Én például onnan, hogy tucatnyi barátnőm volt már az eltelt 13 év alatt, és mégis ő az egyetlen, aki komolyan hiányzik, akiről hetente álmodok, és akihez számos zenét írtam már :$ és vissza akarom kapni! :'((((
2016. aug. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Onnan tudtam, hogy éreztem. Egyértelmű volt számomra, hogy nem véletlenül ő volt az egyetlen nő aki érdekelni kezdett, és aki iránt már az első randi után érzéseim lettek.


Nem volt senki más előtte. Vele vesztettem el a szüzességemet, tőle kaptam az első csókomat. Illetve én csókoltam meg, hogy pontos legyek. Csak vele jártam, csak az ő kezét kértem meg, csak vele költöztem össze, és csak őt vettem feleségül. Még fiatalok vagyunk,idén töltjük az 5 éves házasságot.:) 27/F

2016. aug. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Titusztitusz ***** válasza:
70%
Én nem tudom már a konkrét számát sem a barátnőimnek,sem az egyébb szexuális kapcsolataimnak a nejem előtti időkböl...Aztán hogy honnan tudtam,hogy Ő lesz az igazi? Onnan,hogy a második randin megláttam elém sietni miniszoknyában,harinaciban,és magassarkuban...ONNANTOL "végem volt"...Annyira jól nézett ki...És ANNYIRA tökéletesen hozta azt az egyéniséget,viselkedést,és hozzáállást,amit én MINDIGIS KERESTEM minden nőben...Szóval hamar rájöttem, hogy Ő a számomra TÖKÉLETES "álomnő"...Külső-belső tulajdonságokban egyaránt...
2016. aug. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudtam hogy ő az igazi de nagyon szerelmes voltam belé anno, ami mára szeretetté alakult át több évtized után.
2023. jún. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!