Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha egy törvénymódositással...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy törvénymódositással kötelezővé tennék mindenkinek a házasságot, szingliket is beleértve, annak mi lenne a következménye?

Figyelt kérdés
Az örök szinglik, életművészek mit csinálnának egy ilyen változás következtében?

2016. nov. 8. 17:55
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszi a kérdező, hogy akkor államilag kiutalnának neki egy bombanőt.
2016. nov. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Találnának az emberek maguknak egy kamuférjet/feleséget vagy költöznének.
2016. nov. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem lenne barátom, és nem mehetnék külföldre, akkor felajánlanám a meleg barátomnak, hogy kamu házasodjunk. Utána ő élhetne tovább a barátjával én meg keresném a leendő (nős) páromat, aki valószínűleg ugyanígy cselekedett volna.


25L

2016. nov. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
79%
Először is elvetetném magam egy fegyverkereskedővel. Kérnék tőle fegyvert meg embereket és berontanánk a nyomorultakhoz akik ezt bevezették. Ügyesen fejbe lőném mindent majd boldogan élnék egy másik országban és közben örülnék hogy végre tehettem valamit a "drága" hazámért és az emberek hősként ünnepelnének.
2016. nov. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is nyitott érdekházasságok, amik semmin sem változtatnának.
2016. nov. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

Láttátok A homár című filmet?Ezt boncolgatja.


[link]

2016. nov. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
igen, nekem is a lobster jutott eszembe, nézzétek meg, elég érdekes
2016. nov. 9. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
Elég elcseszett ötlet. Igy is túl sokan házasodnak akiknek alapból nem is való párkapcsolat.
2016. nov. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Az h az érintetek összeverődnének és felgyújtanák annak a házát aki ezt kitalálta őt magát meg fellógatnák az andrási úton.


Mit gondolsz mért nincs gyermektelenségi adó meg kötelező sorkatonaság ? Egy kormány se olyan hülye hogy generáljon magának alaphangon 2 millió ellenséget.

Megvannak a videók 14-böl a netadó tüntetésről ?


Ez úgy 1000 X durvább lenne. Amit te akarsz azt úgy hívják h diktatúra. Amikor az állam az emberek privát életébe szól bele és előírja h h éljenek.

Lásd Észak Korea.


Ezt nem teheti és hatalmas pofátlanság is lenne.

Nekem pl azért nincs kapcsom mert nem hiányoznak az életembe plusz programok meg olyan problémák amik most nem léteznek. V is e nélkül is bőven van mit csináljak.

Tudod ezt hívják magánéletnek.

Épp elég nekem végighallgatni azt a tonnányi rinyát, személyeskedést amit a rokonoktól/ munkatársaktól megkapok.


Legalább a saját házamban hagyjanak békén, köszönöm.

És nem nem fog megváltozni, nem izgat h ez v kinek nem tetszik.

Na cső


27 F

2016. nov. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Egy színdarabban azt vezették be, hogy akik nem újítják meg a házasságukat egy határidő előtt, azokét automatikusan felbontja az állam. Ez mindenki szerint jó dolog volt, megkönnyítette a válást, és ami házasság megmaradt, felértékelődött.
2016. nov. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!