Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szoktatok nezni a buszon/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok nezni a buszon/ utcan, vagy ha valakivel beszelgettek, h van-e jegygyuruje?

Figyelt kérdés
Mikor felmertek egy embert, hozzatartozik, h megnezitek van-e rajta jegy- vagy eljegyzesi gyuru?
2016. dec. 22. 09:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Egész odáig nem érdekel, amíg nem érdekel, mint férfi. Viszont ha tetszik, látom, hogy foglalt, akkor onnantól már mint férfi, nem jöhet szóba.
2016. dec. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Sosem nézek ilyesmit, nem érdekel...
2016. dec. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Abból kiindulva, hogy csak a házasságkötés napján volt az ujjamon és kb, az ismerőseim is ilyen sűrűn hordják, nincs semmi jelentősége, hogy nem látok jegygyűrűt az ujjakon.
2016. dec. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem nézegetem mindenkinél a kezét, többnyire fel se tűnik, hogy kinek van jegygyűrűje.

Olyan volt már, hogy célzatosan megnéztem a kezét, hogy miújság, de az is csak akkor egyértelmű, ha VAN rajta gyűrű. Attól, hogy nincs, még simán lehet foglalt.

2016. dec. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A gyűrűhasználat esetleges, van, aki pl. mindkét gyűrűsujján hord gyűrűt, mégsincs senkije, más meg kapcsolatban/házasságban él, de nem visel semmit. Ettől függetlenül azért néha szoktam nézegetni a nők kezét, bár tapasztalataim szerint ez önmagában véve keveset árul el arról, hogy az illetőnek van-e valakije.
2016. dec. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Tudod nem minden férfi hordja a jegygyűrűjét,semmit nem jelent,hogy nincs neki,attól még lehet nős!! Ha érdekel ,mint férfi nyílván megnézem,de semmit nem jelent ,ha nincs rajta....
2016. dec. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
24%

Nekem szinte mindenki megnézi a jegygyűrűm, igaz, hogy 9 gramm és körülbelül 1,5 cm széles vastag arany karikagyűrűm van és körülbelül az 1920-as években készült :-) Emellett fiatalos is vagyok, mivel a személyimet állandóan elkérik a dohányboltba :-) 34 éves létemre :-)

Gyűrű előtt sem voltak problémáim a nőkkel de mióta viselem sokkal többen bepróbálkoznak nálam.


Van is ám meglepi mikor kiderül, hogy évek óta nős ember vagyok :-) A feleségem is állandóan hordja a jegygyűrűjét.

2016. dec. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem jelent semmit a gyuru. Nekem megvastagodott az ujjam a 11 ev alatt es nem hordom. Pedig csak 3 kg-val vagyok nehezebb, mint mikor osszehazasodtunk, es gondolom, nem mind a 3 kg az ujjamra ugrott fel... De a test atalakul, foleg esetemben ket terhesseg utan.
2016. dec. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen. Mindig megnezem. Es meg kell mondjam a lehjobbak mind hazasok. Pl azen ferjem is ☺
2016. dec. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Aha,főleg csini csajok esetében.
2016. dec. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!