Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 1hét múlva házasodom, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1hét múlva házasodom, de nem vagyok biztos benne hogy ezt akarom, volt valaki már így?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 2. 23:38
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Saját példámat tudom megosztani . 20 múltam mikor egy csaj kitalálta költözzünk össze és legyen utód hamarosan . Nem lett hosszú kapcsolat , ismeretlennel nem alapítok családot és nekem kell még éljek . Aztán volt pár érdekes együttlétem szexpartnerem és szerelmi viszonyom . Nincs ami kimaradt és komoly dolog esetén belemennék . Akkor ha nem vagy többnyire biztos , érdek vagy más miatt kacifántos ezért pánikolsz akkor ez halottügy . Amennyiben izgulsz és minden harmónikus különben rajta ...
2017. ápr. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Ne bsszál ki a leendő férjeddel, ha nem akarod leélni vele a hátralévő életed akkor még most közöld vele!
2017. ápr. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Akiben anno nem voltam biztos, nem mentem hozzá. Viszonylag hamar el is hagytam, 7 hónappal az eljegyzés után. Akkor jók voltak a megérzéseim, a pasi amellett, hogy betegesen féltékeny, csaló és erőszakos is volt. Utóbbi a szakításkor derült ki, de biztos vagyok benne, hogy idővel amúgy is bántott volna. Tettlegességgel reagált arra, hogy ott akartam hagyni a hűtlensége miatt. Szóval mindenképp leléptem.


A férjem esetében viszont biztos voltam, semmi kétség nem volt egyikünkben sem. Most, lassan 6 évvel később is úgy látjuk egymásnak lettünk teremtve:).


Ha te nem vagy biztos, az már rég rossz... Ismertem olyat aki szintén 1 héttel az esküvője előtt olyanokat mondott, hogy nem biztos a dolgában, lehet nem kéne hozzámennie a válaszottjához. Ő végül hozzáment. Most élnek egymás mellett, de az nem házasság, csak egy vicc. Mindketten csalják egymást évek óta. Eleinte csak a nő csinálta, aztán miután kiderült a dolog, utána már a férje is. Sok a veszekedés, anyázás, úgy tudom már lökdösődésig is fajult valamelyik veszekedésük, illetve a csaj kidobálta a férje összes ruháját az ablakon, hogy takarodjon. Aztán persze visszafogadta. Csak a nő gyerekét sajnálom, aki ebben nő fel.:(

2017. ápr. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem a gond ott van,hogy ezt ide írod ki,nem a pároddal beszéled meg.

A házassággal elvileg azt mondjátok ki,hogy életetek végéig kitartotok a másik mellett.Ez nem fog menni,ha bizonyos témákat nem mertek megbeszélni egymással.

Én merem állítani,hogy a legtöbb szakítás és válás a kommunikáció hiánya miatt van.

Meg kéne tudni ezt beszélni, még akkor is,ha kínos.

Egyébként szerintem normális,hogy kicsit beparázol előtte. De ha eddig holt biztos voltál benne,akkor szerintem nem baj.De beszéljétek meg.

2017. ápr. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
42%
Szánalom...komolyan. Jókor jut eszedbe.
2017. ápr. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Szeretem és szerelmes vagyok egy hormon gejzír van a gyomromban ha rá nézek,viszont pár napja beszélgettem 1,2 baratnőmmel,vagy inkább ismerősökkel na mind1 lényegtelen,annyira be ilyesztettek ezzel a szöveggel"hogy ahogy le veted a menyaszonyi ruhádat ez meg fog szünni" "itt már nem lesz szerelem csak szeretet" "nem fog örökké kívánni". Igaz a saját tapasztalataikat mondták el,viszont én annyira rá görcsöltem hogy mivan ha ez tényleg így van? mert akkor én nem szeretnék egy papír miatt fel hagyni minden jóval ami most ér minket. De meg beszéltük ezt kedves utolsó és azt mondta a párom,hogyha az emberek 99%igy is járt mind ezek az "ismerősök" akkor mi abba az 1% ba fogunk bele tartozni.

Egyépként köszönöm a válaszokat!

2017. ápr. 3. 22:11
 7/23 anonim válasza:
95%
A papír nem fog változtatni semmin. Ha elmúlik a szerelem az elmúlik esküvő nélkül is. Az, hogy más mit mond náluk hogy volt, nem jelent semmit arra nézve nálatok, hogy lesz. De azért az elgondolkoztató, hogy ennyitől kétségeid lettek...
2017. ápr. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 AttilaLIX ***** válasza:
35%
Nincs szándékomban téged befolyásolni ! Igaz én már bővenn megettem a kenyerem javát (ez csak mondás volt) ,de pont ezért mégegy mondással folytatom : A bizonytalankodás a munka halála !! Hamár halálnál tartok,legalább a leendőbelid hagyd ki ebből,neked tanácsolom : 380v -os villanyvezetéket vezess a vécékagylódba. Igyál sok vizet,ésha PISILNED kell , vizelj a kábel végére. Elfog múlni az IZGATOTTSÁGOD,és már nemis kell a másik félnek az életét is tönkretenned !!!!!!!! Fontos : Firelés nélküli villagyhálózat előny !!! Nemvagyok nőgyülőlő,de az én életemet ez a nem tette tönkre !!!!! Tanács,ha még élsz : Ne hazudjál még magadnak semm !!! Ezt azért irom,mert nem a leendőbelid tanácsát kérted,hanem sötétben tapogatózol,sőt még anyádat sem merted megkérdezni !!!! Hát itt tart ez az ország,és ezért tart itt , mert ijenek mint te, élnek benne !!!!
2017. ápr. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
100%
Kedves AttilaLIX! Szerintem meg azért tart itt az ország mert ilyen negatív, elkeseredett emberek élnek benne akik még egy ilyen oldalon is csak a saját szarjukat ontják másokra. Ne haragudj de szerintem legközelebb tartsd magadban a véleményed, ha segíteni nem tudsz legalább ne fertőzz meg másokat a romlottságoddal. Köszönjük!!
2017. ápr. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező : egy dolgot kell szem előtt tartanod ( amit màr írt valaki). Ha elmúlnak az érzések, akkor hàzassàg nélkül is elmúlnànak. Èn speciel azt gondolom, hogy az igazi szerelem soha nem múlik el. Nem lesz kevesebb. Ha elmúlik akkor sosem volt igazi, max fellàngolàs. Arra tènyleg nem érdemes hàzassàgot alapozni.
2017. ápr. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!