Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi a velemenyetek az Instagram...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a velemenyetek az Instagramon pozolo babakrol?

Figyelt kérdés

Mindket nem velemenyere kivancsi vagyok.

A ferjem folyamatosan követ amindenfele pozolgato, kutyanyelvet nyujtogato lanyokra...volt ebböl konfliktusunk, akkor parat kitörölt, aztan most elkezdte ugyanezt csinalni, mondvan ezeknek sok követöjük van es jol jöhet h többen megismerjek a fodrasz reklamjait...engem egyszerüen zavarnak, nem latom, h ez barmit is elöre vinne...de lehet h csak en vagyok ennyire konzervativ es maradi...es persze feltekeny...



2017. ápr. 13. 22:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Én akkor követtem ezeket, amikor magányos voltam és rájuk maszturbáltam. Ma már inkább szexelek.


Annyit kell szexelni, hogy ne legyen ilyenre igény. ;)

2017. ápr. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hogy babák?
2017. ápr. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Engem lányként irritálnak az ilyen lányok. Nekem is van instagramom és nem hiszem el, hogy nem unják már ezt a kutyás-cicás képeket, illetve azt a fejre tevős virágfűzért. Nekem full ciki lenne ilyet kitenni magamról. Persze az elején poén, de komolyan, már mindenkinek van mar ilyen kepe, nagyon ciki.



Egyébként instagramon sokan megnyílnak. Ugye Facebookon sok olyan ismerősünk van, idősebbek, szülők stb, akik előtt gázos lenne merész képeket posztolni. Az instagramnak más korcsoport a megcélozottja, azonna felületen éppen ezért mindenki sokkal szabadabb és bevállalósabb képeket is feltesznek magukról. Számukra nem az emberi kapcsolatok jelentik az életet, hanem a követők száma. Egyszerűen szánalmasnak tartom őket.


18/L

2017. ápr. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mindent megadok neki minden teren...azt mondja rosszul fogjuk vegezni ha en rosszat gondolok rola es nem valtoztatok ezen...de ezen eleg nehez valtoztatni...a multkor nem is kertem erre, magatol kezdte öket kitörölni...aztan most csinalt egy masik kontot, ami a fodrasz dolgaihoz kell..es itt ismet elkezdte ugyanezt, elkezdett követni valami arab csinibabat...es mondtam nem ertem öt...erre csak annyit mondott h valtoztassak magamon...aztan reggel meg mintha misem törtent volna, fel sem hozta a temat es kedves volt...nemsokara szülni fogok...mar olyan is eszembe jutott h csinalok magamnka en is egy oldalt jo sok ferfi követövel...ha azt mondja ebben nincs semmi...en nem panaszkodhatom a külsömre de ez az egesz nem az en vilagom...
2017. ápr. 13. 22:33
 5/5 anonim ***** válasza:
72%
Még te változtass magadon? :O Úristen... A fodrász duma kamu, így akarja elérni, hogy még neked legyen bűntudatod, amiért nem engeded neki... Annyira undorító dolog, hogy van barátnője, és mégis ilyeneket követ, lájkolgat... Oké, pasiból van, megnézi őket. Ezt még el is lehet nézni neki. De könyörgöm, nem tudná diszkréten csinálni? Megnézni, nem lájkolja, nem követi be... Nekem nincs barátom, viszont a srác, akibe szerelmes vagyok, az is követ egy csomó ilyen lányt, meg lájkolgatja őket... És még így is, hogy nem vagyunk együtt, így is sz@rul esik.
2017. ápr. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!