Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti, hogy reagálnátok erre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti, hogy reagálnátok erre?

Figyelt kérdés

8éve vagyunk együtt a férjemmel,4éve házasok.Van két pici fiunk,illetve jelenleg a harmadikat várom.Eddíg azt gondoltam jó a házasságunk,mindig megtudtuk beszélni a problémákat,kielégítő volt a szexuális életúnk,úgy tűnt minden rendben..Ma leültem itthon a gép elé,mert keresni akartam valamit,de ottfelejtette megnyitva a facbookját.Tudom,gáz dolog,de bele olvastam.Azt hidtem megáll a szívem.Az egyik koleganőjével igen sűrűn írogatnak egymásnak,ilyeneket mint:"Jó éjjszakát gyönyörűm,meg sietek hozzád reggel...meg imádlak"..stb.

Rákérdeztrm a férjemnél,ő tagadja h bármi is lenne köztük,pusztán csak szereti mint kolegát\embert...Hát persze...Aztán amikor haza ért hozott vörös rózsát meg bizonygatta,hogy szeret és hogy nem csalt meg,és nem is tenné.Azt nem hiszem h megcsalt mert tényleg reggel korán megy,munka után azonnal haza jön,nem járkál el soha.De én ezek után nem tudok mit gondolni,Telljessen összetörtem.Ő itt séf,végre egy olyan munkahely ahol rendessen bejelentik,ami fontos lett volna mert szerettünk volna hitelt felvenni.Viszont én igy már nem bírom elviselni,hogy mindennap együtt legyenek és ki tudja mi történik.Mondtam neki,h vagy elintézni,hogy átrakják másik 3tterembe,vagy a csajt tüntetik el onnan,vagy munkahelyet vált,vagy szépen elköszönünk.Persze hallani sem akar a váltásról,ami a bejelentés miatt valóban nem lenne szerencsés.Mit gondoltok túl nagy elvárás ez tőlem?Túl reagálom?Ti mit tennétek a helyemben.?Elnézést a hibákért meg a kuszaságért,de nagyon zaklatott vagyok.


2017. szept. 29. 18:23
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Én a férjed helyében ha ez neked ennyire fontos, elhúznék az országból nyugatra (gondolom beszél valami idegen nyelvet, angol vagy német), aztán sok sikert neked a három gyerekhez, HOGYHA ennyire élhetetlen és féltékeny vagy.

Anyagilag és érzelmileg melletted és a család mellett áll, nem? Gondolom te sem szopod le minden nap kedvességből.

2017. szept. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Sajnàlom a történteket. A leíràsból én arra következtetnék, hogy van köztük valami. Nem tudnék neki hinni hiàba tagadja, sem bízni benne ilyen utàn. :(

De mindenki màsmilyen, nekem ez sok màr önmagàban is. Èn a helyedben azt csinàlnàm, hogy vàrok és figyelek, bizonyítékok...a viselkedése, meg ilyesmi. Ez a viràgos sztori bűntudat gyanús. Egyébként az semmit nem jelent, hogy időben ér haza. Együtt dolgoznak, van alkalmuk akàrmire. Légy résen!

2017. szept. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én az a biliborítós típus vagyok.

Valószínűleg kinyomtattam volna ezt a beszélgetést, és aztán kérdezek rá: de a munkahelyükön, úgy hogy mindketten ott vannak.

Aztán lehet csomagolni.


Ilyen nincs, hogy nincs köztük semmi, és úgy írogatnak egymásnak ilyet, ha egyébként is egész nap együtt vannak.


A megcsalás nálam nem megbocsátható. Képtelen lennék folytatni a házasságot.

2017. szept. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Volt olyan munkahelyem, ahol nem egy "titkos" viszony zajlott munkatársak között, közben pedig mindegyik házas volt.

Nem bíznék meg benne.

2017. szept. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem csalt meg (még), de tuti, hogy van köztük valami. Ha te és a gyerekek lennének a fontosabbak és nem ez csaj, akkor legalább megpróbálna másik munkahelyet keresni.
2017. szept. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ja, ès persze nem Józsinak írogatja, hogy mennyire imádja, hanem egy nőnek. Meg siet hozzâ! Hogyne, siet, mert csak reggel tudnak dugni.

Azèrt nehezen hiszem, hogy más jel nem volt, csak úgy derült égből villámcsapáskènt èrt ez!

2017. szept. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%
Végigolvasva minden választ, hát... nem tudom. Szerintem addig könnyű szakítani, amig nincs gyerek. De a gyerkőcök után sok mindent másképp mérlegel az ember (bár nekem nincs egy sem). Szóval ez egy nehéz kérdés...
2017. szept. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem megcsal.

Alapból undorító, de így, hogy a gyerekét várod, kétszer annyira. Elválnék tőle a francba, de nem hinném el ahazugságait. A virágot is vihetné a nőjének.

2017. szept. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is úgy gondolom, hogy lehet, hogy még nem csalt meg, de van köztük valami. Nem maradnék úgy vele, hogy nem vált munkahelyet. Nem tudnám elviselni.
2017. okt. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a választ!Végül is úgyahogy megbeszéltük.Ma beszél a főnökkel az áthelyezésről,ehhez ragaszkodom! Nem hiszem,hogy történt köztűk konkrétum,maximum elkezdődhetett valami.Annak aki azt írta,hogy nem voltak jelek..hát tényleg nem voltak!Vagy én vagyok a nagyon vak\hülye.Hiszem minden nap elment reggel n6-kor(6-kir kezd) és hazajött 4-re(f4-ig vannak),nem változott a viselkedése,és ami a szexet illeti,az utóbbi 2héttel ezelőttig majdnem hogy napi szintű volt.Mostanában is csak azért nem mert folyamatos rosszullétek gyötörnek a baba miatt.Mentségére,ez a stílus,ahogy elkezdtek irkálni egymásnak csak 2-3 napi üzenet.Előtte telljessen normálisan irtak,mint kolega a kokegának,munkáról,semmi magánélet.Az is megfordult a fejemben,hogy nem-e a csaj próbálta őt befűzni.Persze a férjem is egy szemét,hogy belement ebbe.Ezt nagyon sokára fogom tudni neki megbocsájtani.Jól leszünk majd,de idő...
2017. okt. 2. 06:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!