Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha két tanus esküvőnk lesz (a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha két tanus esküvőnk lesz (a terem négy fősnek van feltűntetve, ingyen bérelhető), akkor ötödikként szokták engedni, hogy a fényképész bejöjjön megörökíteni a nagy napot, vagy ilyenkor erre nincs lehetőség?

Figyelt kérdés
2017. okt. 5. 13:48
 1/7 anonim ***** válasza:
4 fős esküvő nem lehet: a pár (2), a tanúk (3), hiszen az anyakönyvvezető az állam tanúja. Kérdezd meg tőlük :)
2017. okt. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Gondolom, hogy az anyakönyvvezetőt nem számolják. A terem négy fősnek van feltűntetve.
2017. okt. 5. 13:56
 3/7 A kérdező kommentje:
Amúgy kérdezném, de sajnos nem veszik fel a telefont, kb. 2 napja, függetlenül attól, hogy mikor hívom fel őket :)
2017. okt. 5. 13:59
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a polgári ilyen két tanús, délelőtt beszaladós volt, a templomi volt a nagy, meghívottas, az számít nekünk igazán. Az én tanúm hozott fényképezőgépet, csinált 1-1 képet az aláírásokról meg a gyűrűről, azt csókolom. :)
2017. okt. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, bár ez rajtam nem segít. Továbbra sem tudom, hogy beengednek-e egy ötödik embert fotózni (nyilván nem szeretnék valakit fölöslegesen odahívni, ha nem engedik be, akkor mehet egyből az étterembe, és nem kell egy órával korábban eljönnie a munkahelyéről ezért).
2017. okt. 5. 18:16
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz az egyik tanúnak adni egy fényképezőt?
2017. okt. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi, amúgy addig én is eljutottam, hogy hogyan lehet megoldani, hogy valaki fotózzon, ha kell. Az egyik tanu párja fotós (őt is hat éve ismerem ugyanúgy, mint a tanut, hárman voltunk jóban). A kérdés az, hogy bejöhet-e az esküvőre, vagy nem, mert nem hívom oda ha nem jöhet be, mert egy órával korábban kell eljönnie a munkahelyéről, de biztos jól esne neki, ha ő is részt vehetne a szertartáson, mert a templomi esküvő időpontja alatt nem lesznek Magyarországon.
2017. okt. 5. 23:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!