Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 1 hónap "együttalvás" nélkül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 hónap "együttalvás" nélkül mialatt a férjem szüleinél leszünk? Jogos a felháborodás?

Figyelt kérdés

Pár hónapos házasok vagyunk és férjem 1 hónapon keresztül szeretné a családját meglátogatni.

Mondtam, hogy amíg ott leszünk, nem szeretnék vele lefeküdni, mert ott vannak a szülei, 4 tesója + 2 gyerek, akik még hajnal 2kor sem alszanak, és nekem így kellemetlen lenne, hogy a szomszéd szobában beszélget a családja mialatt mi szeretkezünk.

Férjem nagyon felháborodott, szerintem nem jogosan.


2018. ápr. 3. 13:32
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
34%
Aludni tudtok együtt.
2018. ápr. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
75%
Én is felháborodnék, pedig nő vagyok. Mindig meg lehet oldani, ha valaki akarja.
2018. ápr. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
68%
Total egyetértek a 2-es válaszolóval.
2018. ápr. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
75%
Én is egyet értek a férjeddel. Meg lehet azt oldani ha annyira akarjátok. Nagy kárt okozhat ez az 1 hónap elhiheted. Aztán te leszel felháborodva hogy megváltozott meg megcsalt.
2018. ápr. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem lehetne igy is szexelni, de en eleve nem mentem volna bele, hogy egy honapot naluk legyunk. Az rengeteg ido.
2018. ápr. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
69%
Csak kifogas a reszedrol.
2018. ápr. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
85%

Jogos a felhaborodas! Egy honap az sok ido ugy hogy amugy megoldhato lenne.

Egyaltalan miert kell 1 honapot ott tolteni? Nem eleg hogy hetvegente atmentek? Ha meg messze laknak akkor ertem hogy a hetvegi talalkozas keves de nem jellemzo hogy valaki zsinorban 1 honap szabadsagot kap a munkahelyen.

2018. ápr. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
47%

Meg lehet oldani.

Nem kell olyan gyakran, mint idáig, de ennek is megvan a maga hangulata.

Amúgy régen a többgenerációs lakásokban szerinted hogy volt?

És sok helyen ez egy szobában ment!

2018. ápr. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
64%
De hat halkan is lehet.
2018. ápr. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
81%

Ez egy úgynevezett probléma. Párkapcsoaltokban elkerülhetetlenül előfordul. A párkapcsolat talán legfontosabb része az, hogy mennyire ügyesen és hatékonyan tudjátok megoldani a hasonló problémákat. A felháborodás például rossz módszer, mert nem visz előre. Az, hogy jogos vagy sem, nem számít, a párkapcsolat nem a jogról szól, nem fogod tudni külső kényszerekkel befolyásolni a párodat, hanem kettőtök között kell ezt megoldani. Kommunikáljatok, értsétek meg egymást, értessétek meg magatokat a másikkal, adjatok fel egy kicsit magatokból és kössetek kompromisszumot. Add be a derekad és szexeljetek, amikor ott vagytok (egy kis izgalom és kaland, változatosság, nem kell ráparázni); vagy ő fogadja el, hogy nem lesz addig szex (egy hónap nem a világ vége), vagy keressetek köztes megoldást, miattam aztán járjatok haza hétvégente egy napig szexelni, vagy menjetek ki valahova a természetbe, vagy amit akartak.


De leginkább: ne menjetek egy hónapra a szülőkhöz, őszintén, mi a fa­szt kerestek náluk olyan sokáig? Van saját életetek, éljétek azt.


Szóval, amit át szeretnék adni, az az, hogy amikor előjön egy probléma, akkor nem megtorpanunk és kétségbeesünk, hanem mindig feltesszük a kérdést, hogy "oké, de akkor most mi lesz, hogyan tovább?".

2018. ápr. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!