Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tennetek ha a ferjetek/fel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennetek ha a ferjetek/felesegetek azt mondana, hogy az exet jobban szerette és a szex is jobb volt az exel?

Figyelt kérdés
Amikor elkezdtünk járni ezelőtt 8 évvel akkor mondta, hogy az exet jobban szerette,de nem hagytam el mert azt hittem ez változni fog.Hozza mentem,szültem 2 gyereket és akkor is megkérdeztem,megint azt mondta,hogy az első exet jobban szerette,és az előttem levovel jobb volt a szex.Nagyon rosszul esett ,el akartam hagyni de mégsem tettem meg.Aztan most már 3 gyerekünk van.Sokszor érezteti velem,hogy rossz feleség vagyok és rossz anya.En már kezdek depressziós lenni és úgy érzem jobb lenne meghalni.Szex közben is érzem,hogy ő többet várna tőlem, nekem elment a kedvem a szextol.Nem tudom mit csináljak, kérlek adjatok tanácsot.A másik dolog, hogy azt érezteti velem,hogy már senkit sem kapnék magamnak,ez is szintén rosszul esik.24/nő
2018. máj. 26. 19:59
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
93%

Nem lennék ostoba, és hozzá sem mennék olyan emberhez, aki kijelenti, hogy az ex a mindene.


Röviden.

2018. máj. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
91%

Elmondta az érzéseit, szóval nem kellett volna, hogy nagy meglepetés érjen.

Én biztosan nem mentem volna hozzá, főleg nem szülök 3 gyereket egy olyan embertől, aki még mindig a múltat siratja.Egyszerűen visszaküldtem volna az exeihez, én meg veszem a kabátomat, aztán csá.

2018. máj. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
70%
Mit tennék? újabb és újabb gyerekeket szülnék neki, ahogy te teszed.
2018. máj. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
87%

"Aztan most már 3 gyerekünk van"


24 évesen? Nem akarok ítélkezni, de mikor jött az első?


Egyébként pedig csak magadnak köszönd ezt, ha ennek ellenére képes voltál vele maradni és 3 gyereket bevállalni. Elgondolkoztál már azon, hogy mégis mi lesz később? Mi lesz, ha szétmentek?


Katasztrófa, hogy mennyire felelőtlen emberek vannak.

2018. máj. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Mivel akkor csak két hónapja jártunk emiatt nem csináltam nagy ügyet belőle.Rá egy évre költöztem hozzá, mert vagy oda koltozom vagy szakitanunk kellett volna.Es igen,17 voltam mikor szültem, teherbe estem és nem akartam eltetetni mert nem tudtam volna megbocsátani magamnak.Nem vagyok roma,ha netán erre gondolnatok a gyerekek száma miatt.Es anyagilag jól megvagyunk mivel Németországban élünk.Miert kell már a gyerekekkel jönni?! Nem volt kinek elmondjam ami bántott ezért írtam ide!
2018. máj. 26. 20:35
 6/31 anonim ***** válasza:
62%
Hát 5-ös... téged sem az eszedért tart a párod
2018. máj. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
90%

Drága szívem, kerek-perec megmondta már az elején, hogy nem te vagy élete nője. Erre hozzámentél, és szültél 2 gyereket. Újra megkérdezted, elmondta újra. Erre szültél egy harmadikat. Most mégis erre mit lehet mondani? Ha még mindig nem érzed, hogy egy idióta voltál, mert ez a pasi sohasem szeretett igazán (és ezt nem is titkolta), akkor menthetetlen vagy. Ha érzed, akkor pedig két választásod van: lenyeled ezt, és élsz ezzel a tudattal, vagy elhagyod, és legközelebb olyan pasit keresel, aki tényleg szeret. Már ha 24 évesen, más pasi 3 gyerekével kellesz egyáltalán valakinek még. Egyet ne tegyél: ne szülj negyediket!

Hogy más mit tenne... az első "exemet jobban szerettem" dumánál kivágta volna, és egy gyereket se szül neki, továbbá nem.megy hozzá. De ez már ugye mindegy.

30N

2018. máj. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Igen,igazatok van.
2018. máj. 26. 20:41
 9/31 Noblesse Oblige ***** válasza:
87%

Hmmm... szerintem sokmindent nem tudunk tanácsolni. Kb. leírtad, hogy nem szeretett te mégis szültél neki. Megint megkérdezted, megint ugyanazt mondta még egyet szültél.


Tanácsom: többet ne érdezd meg, mert úgyis tudod a választ, és nem kell ilyedtedbe labázni. A 4. gyerek felesleges.


Azzal hogy a szexel meg gyengén muzsikálsz, most meg már nem is nagyon csináljátok nem vennék mérget rá hogy nem jár félre.


Ezt elintézted. De zsákbamacskát nem kaptál csak te makacsul nem akarod észrevenni, hogy zsákutcán akarsz végigmenni.

2018. máj. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
90%
Az első gyerek vèletlen volt, akartad ok. De màr utàna meg kellett volna kèrdezni, nem mèg szülni kettőt. Majd a màsodik utàn mikor megkèrdezted, mèg hova szülted a harmadik gyereket?? Nem bàntàsból, de jó kaki helyzetbe hoztad magad. Egy gyerekkel mèg megèlnèl egyedül, talân kettővel is, de mit akarsz kezdeni mikor van hàrom gyereked? Ha egyedül nem tudod eltartani őket akkor vele kell maradj... abból meg semmi nem lesz mert egy tróger... ha annyira kiràly az ex akkor mièrt nem vele van. Ja, gondolom a csaj dobta...
2018. máj. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!