Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Akik elvált emberrel házasodta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik elvált emberrel házasodtatok (férfiak, nők), nektek volt már előtte házasságotok vagy nektek "első" házasság és csak a párotoknak nem első? Hogy működik?

Figyelt kérdés
30 elmúltam néhány évvel, nő vagyok, volt már kapcsolatom, de házasságig nem jutottam, és még gyerekem sincs. Nem részletezem, összetett, soktényezős dolog. Nehezen találok hozzám illőt, a nálam jóval fiatalabbak nem vonzanak, a saját korosztályom körüliek, akik számomra a célcsoport, már házas, házasságot tervez, vagy már túl van egy házasságon. Érdekelnének tapasztalatok ezzel kapcsolatban.
2018. máj. 27. 07:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%

nekem ez a 2. hazassagom, a ferjemnek az elso. mivel az elso hazasagombol nem szuletett gyerek (es neki sem a baratojetol), semmi jelentosege a volt hazassagomnak. viszont nekunk szuletett kozos gyerekekunk:)


szamomra a volt hazassagom olyan, mint egy hosszu parkapcsolat, a jelenben nem szamit.


37/N es 34/F, 2 eve hazasok, masfel eves gyerekkel.

2018. máj. 27. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
* gyerekunk
2018. máj. 27. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
58%
Tehát az a gondod, hogy nem akarsz összejönni elvált férfival, viszont csak elvált férfiak vannak a közeledben?
2018. máj. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem.
2018. máj. 27. 09:40
 5/11 anonim ***** válasza:
27%
Akkor mi értelme a kérdésnek?
2018. máj. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Tapasztalatok érdekelnek a témában, mert nekem nincs.
2018. máj. 27. 12:45
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem első házasság volt, az exférjemnek 2. Sajnos hazudott, hogy az első felesége csalta, anyagilag átverte, én meg elhittem.Aztán kiderült, hogy ő csalt, ő verte át az exfeleséget.Engem is megcsalt, akkor beadtam a válást.

Ne vonj le messzemenő következtetéseket az én esetemből.Van, aki tanul az előző kapcsolatának hibáiból, annak miért ne lenne esélye, hogy másodszor sikerül :)

2018. máj. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Persze, de azért jó tapasztalatokat olvasni, segíthet, hogy én mire figyeljek ilyen esetekben.
2018. máj. 28. 18:58
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
az 1. vagyok: engem az exférjem nagyon rondán megcsalt, tehát nekem kellett túltennem magam a történteken. a szakítás után másfél évvel ismertem meg a második (és tutira az utolsó) férjem.
2018. máj. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Elvalt semmi baj de ha van gyerek akkor huzos a dolog

Mas gyereket elturni minden hetvegen es anyagilag is a ferfi fizetese jo reszet viszi.

Nem mindenki alkalmas ra

2018. máj. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!