Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek? Új szerelem? Félek.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Új szerelem? Félek.

Figyelt kérdés
3 hónapja lett vége a házasságomnak, még nem vagyok elválva sajnos mert a férjem nem egyezik bele .., 1.5 hete rám talált a szerelem egy nagyon csodálatos férfi személyében, szerelmesek vagyunk egymásba, viszont még nem mertem el mondani neki hogy nem váltam még el.. fiatalkori házasság volt ugyanis 19 évesen házasodtam, most 25 éves vagyok ő 23.. mit tegyek? a szülei elfogadnának engem ? nem lenne kizáró ok ? :(

2018. jún. 21. 20:49
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Egy felnottnek szamit,hogy mit gondolnak a szulei a parjarol?
2018. jún. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
3 hónapja külön élek, ezt elfelejtettem bele írni !
2018. jún. 21. 20:50
 3/8 anonim ***** válasza:
70%

"szülei elfogadnának engem ? nem lenne kizáró ok ? :("


Ne nevettess.. Nem a múlt században vagy előtte vagyunk, hogy el kell fogadni a szülőknek és társai.. De mindegy is.. Véleményem szerint jobb, ha elmondod neki mert, ha minél később derül annál rosszabb lesz elmondani, hogy odáig titkoltad.

2018. jún. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
Minél előbb elmondod, annál kevésbé zavaró. Igazából azt se értem, hogy eddig miért titkoltad.
2018. jún. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%
Közöld a jelenlegi pároddal. Felnőttek vagytok. Megoldjátok.
2018. jún. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem sem lehet ez probléma, ha szerelmesek vagytok!
2018. jún. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Vége a házasságnak. Szakítottatok. Akkor nem mindegy, hogy mi áll egy nyamvadt papíron? 😃
2018. jún. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
82%

A férjed helye még ki sem hült. Miért akarsz rögtön màsik kapcsolatba ugrani? Kell 2. vàlàs is 30 éves korod előtt? Mindegy, a te dolgod. De nem teljesen mindegy, hogy a szülők mit gondolnak? Ha szeretitek egymàst, csak az szàmít!

Amúgy se kell azonnal megismerkedni a csalàddal, bőven elég fél, 1 év múlva is, ha még együtt lesztek, addigra akàr el is vàlhatsz hivatalosan.

Egyébként nem jó ötlet hazugsàgra alapozni egy kapcsolatot. Valld be, hogy még nem vàltatok el papíron. Úgyis kiderül, főleg ha a volt férj be akar kavarni.( esélyes, ha vàlni sem akar) Lehet hogy szakít a màsfél hetes szerelmed, de talàn tanulsz belőle, hogy màskor az őszinteség legyen az első!

2018. jún. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!