Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Túlgondolom, vagy tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlgondolom, vagy tényleg akarhat valamit a férjemtől a kolléganője?

Figyelt kérdés

Azért, hogy tisztán lássátok a dolgokat, és használható ötleteket tudjatok adni, néhány információt megosztanék a férjemről, magamról, a házasságunkról, és a helyzetről, amiről a véleményeteket szeretném kérni:

- a férjem egy sportcsapatot vezet, 46 éves, magas beosztásban dolgozik, jól keres, korábban élsportoló volt, hibátlan a megjelenése, kifogástalan a modora, hihetetlenül férfias, számomra ő a tökéletes nagybetűs FÉRFI.

- én egy 32 éves nő vagyok, a saját lakberendezési boltomat vezetem, mellette egyetemre járok, a másoddiplomámat szerzem. Heti többször sportolok, szoliba járok, kozmetikushoz, fodrászhoz, stb., a megjelenésemmel semmi gond nincs, maximálisan odafigyelek magamra.

- szerelemből házasodtuk, gyerekünk nincs, mai napig szerelemmel szeretem a férjem, és úgy gondolom, hogy ő is engem. Apró vitáink néha vannak, de igyekszünk mindig kompromisszumos megoldásokat keresni, de igazából ezek említésre sem méltó dolgok. Munkájából kifolyólag a férjem sokat utazik (hazai és nemzetközi mérkőzésekre, edzőtáborokba), amikor meg tudjuk oldani én is utazom vele. A házaséletünk rendben van, olyan, mintha a mézesheteinket töltenénk még mindig.


Ami viszont aggaszt: az utóbbi időben arra lettem figyelmes, hogy egy-egy mérkőzés után egy gazdaságis kolléganője mindig elsőkènt gratulál üzenetben a férjemnek. Ha külföldön vagyunk, akkor is, tehát mindig követi valamilyen formában a meccseket. Erre rátesz még egy lapáttal, hogy nem vagyunk ismerősök az instagramon, de a storyjaimat hónapok óta napi többször nézegeti (ezt lehet látni, mert megmutatja az insta), amit úgy tud megtenni, ha szándékosan "rámkeres". Gyanítom, hogy nem tud róla, hogy én látom, hogy ő az oldalamon jár, mert nem igazán használja a fiókját, csak felregisztrált egy képpel és névvel, van néhány ismerőse, és kész. Letiltani nem akarom, mert kíváncsi vagyok, mi fog ebből kisülni. Külsőre egyébként teljesen átlagos, amolyan szürke kisegér, 35-36 körülinek tippelem, van egy 3 év körüli kisfia. Belsőre nem tudom milyen, a köszönésen kívül nem beszéltem még vele.


A hazai mérkőzésekre mindenki ki szokott jönni a cégüktől. Ti hogyan viselkednétek vele?

Szerintetek van okom aggódni?


2018. aug. 29. 12:15
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
95%

Kit érdekel, hogy a kollegina mit gondol meg mit akar?

Ha a férjed téged szeret, úgyis leépíti ha túlmenne egy határon a hölgy.

Ha meg a férjed nem szeret, arról nem a nő tehet, és akkor is tönkremegy a kapcsolat, ha kiirtod a Föld teljes nőpopulációját.

Kár ezen rugózni. Igen, lehet hogy tetszik neki a férjed. És? Hadd tetsszen.

2018. aug. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
94%

Szia!

Én a férjedre ebből biztosan nem gyanakodnék. A nővel teljesen természetesen viselkednék, ahogy a többi kollégával. Az lehet, hogy a nőnek tetszik a férjed, és ha egyedülálló, (az??? egyedül neveli a gyerekét???, akkor van ideje titeket nézegetni. Lehet álmodozik a férjedről, mert ő kedves vele, és tetszik neki, h. egy ilyen jó pasi van a közelében. Én ebből ennél többre biztos nem gondolnék. Tehát, igen, lehet, mélyen akar valamit, de mivel ehhez két ember kellene, azért ez nem feltétlenül számottevő.

Beszélgethetsz a férjeddel a nőről. Vagy megtetted már?

2018. aug. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
36%
Most konkrétan "lájkolgatásra" vagy féltékeny.
2018. aug. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
42%

A nőci ugrásra készen várja, hogy lehetősége legyen helyet cserélni veled.


Teljes hírzárlat magadról. Ez az egyetlen lehetőséged. Mert ő ezekből próbál értesülni rólad és várja a lehetőséget.


Ismerek ilyen nőt, katasztrófa. Jellemileg, emberileg is.


Jól érzed azt amit érzel.

2018. aug. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
21%

4+


*Mert ő ezekből próbál értesülni rólad és várja a lehetőséget.


+ identitás lopás, és másolás. A viselkedésed, a beszéded és minden ami te vagy.

2018. aug. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:

#3 Nem lájkolgatásra vagyok féltékeny, hanem érdekel, hogy mit akar a férjemtől. Engem úgy "követ", hogy ismerősök sem vagyunk, napi szinten. A férjemnek üzeneteket ír a leglehetlenebb időpontokban "munkaügyben" (nem pakolgatjuk egymás elől a telefonunkat, látom, ha felvillan, ha a közelében vagyok, de szàndékosan soha nem turkálok a telefonjában).


#2 Van férje, gyereke.


#1 Köszönöm a válaszod!

2018. aug. 29. 12:28
 7/35 anonim ***** válasza:
0%

5+


A következő lépése, hogy ha kiderítí kik a közvetlen ismeretségeidből származó barátok, akkor keresni fogja a legpénzéhesebbet, akinek fel fog ajánlani egy olyan összeget, amit az nem fog visszaútasítani. Majd amikor információk birtokába kerül akkor minden hazug rágalmat kezd el rólad terjeszteni, és a nevedet, jóhíredet, munkádat ellehetetleníteni püróbálja. A szavahihetőségedet alá aknázni, mások előtt hazugnak és betegnek beállítani, hogy amikor az igazat kiderited és kinyitod a szádat senki ne higyjen neked.

2018. aug. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
81%

* #2 Van férje, gyereke.


Lényegtelen, hogy van férje, az ilyet sosem érdekli.

A te férjedben több pénzt lát és ha biztosnak tűnik már a helye, akkor lép.

2018. aug. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
#4 És mire megy azzal, ha másol? Nem akarok nagyképűnek tűnni, de körökkel jobban nézek ki, divattervező végzettségem is van, zsigerből, ösztönősen vagyok nőies. Ha neki ez csak egy felvett szerep, nem fog jól állni neki. Őt nem akarom lehúzni, de tényleg nagyon szürke, én semmit nem látnék benne, ha férfi lennék. Persze férfiaggyal nem tudok gondolkodni, és tisztában vagyok vele, hogy a külső nem minden.
2018. aug. 29. 12:33
 10/35 A kérdező kommentje:
#7 Nem tud ellehetetleníteni, és rágalmazni sem, mert tök normálisan élek. Nincsenek haragosaim, nem bántok senkit, az üzletem tisztán működik.
2018. aug. 29. 12:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!