Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek van előnye annak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van előnye annak, ha fiatalon házasodik valaki?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, nagyjából 3 év múlva szeretnénk egybekelni. Akkora fejezem be a sulit, addigra lesz úgy pénzünk, akkor tudjuk megoldani az összeköltözést. Sokan mondják, hogy még korai, nincs értelme, h*lyeség stb. Pedig szerintem ez nincs így, nem tudok igazából semmilyen ellenérvet felhozni. A párom 23 éves. Szerintetek?

L



2018. szept. 18. 16:29
1 2 3
 1/29 próbálokkedveslenni ***** válasza:
29%

Én csak hátrányát látom. Nem csak a fiatalon való házasodásnak, hanem úgy en bloc.

28 éves kor alatt se gyereket - se házasodást nem engednék törvényileg. Sokkal kevesebb válás és rossz családban felnövő gyermek lenne.

2018. szept. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
86%
Az már nem olyan fiatal. Az igaz, hogy az utóbbi év(tized)ekben szépen kitolódott a korhatár, de 24 és 26 évesen házasodni nem korai egyáltalán.
2018. szept. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
41%
Legalább nem 40 évesen fog majd elválni és új életet kezdeni, hanem már 30 akár, és így még több ideje marad újra mindenre.
2018. szept. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Miért kellene úgy hozzáállnom a dolgokhoz, hogy úgyis válás lesz a vége? Miért ilyen pesszimista mindenki? Ennyi itt a boldogtalan házas?
2018. szept. 18. 16:35
 5/29 anonim ***** válasza:
45%
Az már nem lesz akkor olyan fiatal de olyan messze van, hogy fölösleges is rajta ilyen szinten gondolkodni.
2018. szept. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
56%
Én csak hátrányát látom annak, ha úgy akartok összeházasodni, hogy előtte nem éltetek együtt minimum néhány évig. Anélkül meggondolatlan, elhamarkodott, gyerekes és buta döntés.
2018. szept. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Egyetemen tanulok, így a szorgalmi időszakban csak hétvégente találkozunk, de már 3 éve, nyaranta együtt élünk.
2018. szept. 18. 16:47
 8/29 anonim ***** válasza:
91%

Egy év együttélés után, 22 évesen házasodtam, a férjem 24 volt. 24 évesen lettem anya először. Ennek idén lesz 18 éve.

Eszünkbe sincs válni. Harmonikus a házasságunk, szeretjük, becsüljük egymást.

Ilyen is van.


Az esküvő nem változtat semmin. Ha együtt lesztek 3 évig, vagy 10 évig, vagy 50 évig, akkor az nem azért lesz, mert x év után házasodtatok. A lagzi se másabb, mint egy kerti parti vagy hàzavató buli, csak több a vendég. 😄 De ugyanúgy nem múlik rajta az együtt töltött idő minősége.

Akkor romlik el minden esküvő után, ha eleve rossz, csak azt remélik, hogy a házasság után valami változni fog. Befektetnek egy csomó időt, pènzt, energiát, és elmarad a várt eredmény. A csalódás pedig tovább mélyíti a problémákat.

2018. szept. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
19%
3 év alatt még simán szakíthattok is :D Felesleges ennyire előre ezen gondolkozni.
2018. szept. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
81%
23 evesen fogok meghazasodni elorelathatolag. Es pont leszrom, hogy errol masok mit gondolnak. Megvannak a sajat elveim (többek kozott, hogy senkivel nem jatszok kotottseg es felelossegvallalas nelkul feleseget evekig ugy hogy valojaban a senkije se vagyok), es aszerint cselekszem. Amig a parommal ezek az elvek kozosek, addig semmi nem szamit.
2018. szept. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!