Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi a véleményetek az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az olyan férfiakról akik gorombán szólnak a feleségükhöz, okoskodóak de nem okosak, a legkisebb dolgokban is szeretnek dominálni?

Figyelt kérdés
Elsősorban nők válasza érdekelne ezzel kapcsolatban.Lehet túl érzékeny természetem van de belőlem az ilyen viselkedés lelki undort vált ki.Ha pedig valakitől lelkileg undorodok testileg se tudnám elviselni,hogy hozzám érjen.Sok ilyen viselkedésű férjet látok a környezetemben aki a saját elképzeléseit akarja elfogadtatni másokkal,mert szerinte az a helyes.De nem tudja ezt érvekkel megindokolni.Van a ki még abba is beleszól,hogy a felesége milyen tálcán viszi át a pogácsát a saját bátyjának.Beleszól az étkezési szokásokba,holott ő se tudja tartósan betartani az egészséges étrendet.Orvos ellenes,természetgyógyászokhoz jár ahelyett meg hasonló hókuszpókuszokban hisz.Még a kisgyereket is elkellett vinni ilyen helyre.

2018. okt. 11. 11:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
37%

Tirpák disznóóli férjnek szintén proli nő jut. Ez így van rendjén.

Senkinek semmi oka a sírásra, mert mindenki maga választ már párt...

2018. okt. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
80%

Egészen nyugodt lehetsz, hogy vannak épp ilyen házsártos feleségek is, nem is kis számban, én meg tőlük undorodok emberileg.


A tanulság: ez nem férfi vagy női dolog egyáltalán. Sőt...

2018. okt. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Nos, nàlunk a "dominancia" odàig fajult 3 év utàn, hogy elkezdi elvinni itthonról a routert, hogy ne netezhessek, mert akkor biztos nem csalom meg.

Kéne a net, mondtam neki, önéletrajzokat küldözgetném, szerinte nem sürgős, hàt engem meg nem elégít ki a hodàj méretű hàz és udvar rendbentartàsa, a gyereknevelés, a vasalàs stb.

Bőven nem gyerekek vagyunk màr, nagyon vàrok egy beszélgetésre, mert az ő "dominanciàja" miatt ez nem fog működni.


Nem normàlis a màsik felett uralkodni!


34N

2018. okt. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Te egy bizonyos valakiről beszélsz. Kerüld el, ha teheted.

Mit szóljak? Vannak, akik bunkók, mások meg nem azok.

Az exem pl. szeretett kritizálni, megtehette, mert egy ideig vevő voltam rá. Ilyenekre gondolok, hogy abba belekötött, hogy mekkorára kockázom a krumplit (burgonyapüréhez, hozzáteszem). De én is hülye voltam, hogy négy évig elviseltem. Rájöttem, hogy azért, mert apám is hasonló, csak ő nem ilyen "direkt".

2018. okt. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
40%
Messziről elkerülöm őket, undorítónak tartom ezt a viselkedést. Azokról a nőkről is megvan mondjuk a véleményem, akik az ilyen hulladékokkal összeállnak, de mindenki úgy cseszi el az életét, ahogy jólesik neki.. Egyedül szerencsétlen gyerekeket sajnálom, ilyen csodás családi mintával belőlük sem lesz egészséges, normális ember.
2018. okt. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

4-es:igen konkrét személyről van szó,de nem én ismerkedek vele hanem ő monjuk úgy egy barátnőm férje,akikhez eljárok időnként segíteni.És ott tapasztalom,látom ezeket a dolgokat.Pl.szerint nem jó édességet enni,ha a felesége csokit eszik mondja neki már megint mérgezi magát.Pedig ő is eszik,egy ideig tartja,hogy nem utána mindent eszik.Meg mikor ott voltam trottyogott is.

5-ös: igen egy szekálódó apa a fiának is ilyen példát mutat,a lányában meg ennek hatására kialakulhat egy negativ és rossz kép a férfiakról.

2018. okt. 11. 11:40
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

"5-ös: igen egy szekálódó apa a fiának is ilyen példát mutat,a lányában meg ennek hatására kialakulhat egy negativ és rossz kép a férfiakról."

Való igaz, de ez csak akkor predesztinálja a későbbi életét, ha a lány ezt hagyja. Önismerettel leküzdhető a legrosszabb családi minta is, csak rengetegen lusták ezen dolgozni.

2018. okt. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Férfiként válaszolok:

Egy idióta fa szkalap az ilyen ember

2018. okt. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
68%

Volt idő, amikor engem is felzaklatott ez a dolog, de aztán megnéztem mégis milyen nők választanak maguknak ilyen férfit. Akkor megértettem, hogy igaz a mondás, miszerint madarat tolláról, embert barátjáról és párjáról. Elfogadtam, hogy ezek a nők szabad akaratukból választottak egy számomra értelmetlen életet. Azóta nem zaklat fel, hogy vannak szörnyű férfiak. Nem kavar fel más nők hülye döntése. Azon se szörnyülködök, hogy pénzt adnak ki azért, hogy az UV sugárzás lebontsa a bőrükben lévő kollagént (szolárium). Rengeteg ostoba női döntés van, a rossz férj választás egy a sok közül. Engem nem érint. :)

A természetgyógyászos dologról sarkosabb véleményem van, abba most nem is megyek bele.

2018. okt. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Csak mellékesen megjegyzem, hogy nőben ugyanígy vannak ilyenek.

Természetesen nem tartom helyesnek, ha minden apróságba beleszól és a másikra erőlteti a véleményét. De még fontosabb a stílus: a gorombaság eleve helytelen, még ha jót akarna és igaza is lenne.

2018. okt. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!