Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Érdemes volt erre házasságot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes volt erre házasságot alapozni?

Figyelt kérdés

A párom mellett volt egy érzelmi viszonyom (nem szexuális), kezdtem szerelmes lenni, gondolkodtam a szakításban.

De az illető, aki iránt így éreztem, nem akart harmadik lenni, nem tetszett neki, hogy udvarolgatok neki, miközben hivatalosan párom van, így derült égből villámcsapásként azt mondta, hogy ő ebből kiszáll, mert nem érzi tisztességesnek a helyzetet.


Ha még adott volna időt, döntésre juthattam volna, de így tulajdonképpen bennrekedtem a kapcsolatomban, ami már nem tesz boldoggá, és már azelőtt sem voltam boldog, hogy ezt az embert megismertem. Érezni is azért kezdtem iránta, mert otthon nem működnek jól a dolgok.


A lényeg a lényeg: beadtam a derekam, és gyorsan összeházasodtunk, miután Ő kilépett az életemből.


Szerintetek a házasság javíthat a kapcsolatunkon, és megóvhat attól, hogy még egyszer beleszeressek másba a párom mellett?


Én ebben bíztam mikor kimondtam az igent, de azóta eltelt kis idő, és nem mondhatom, hogy sokkal pozitívabb minden, de lehet, hogy én vagyok a türelmetlen.



2018. okt. 18. 01:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
91%
Nem, nem volt érdemes. Nem magától, és nem is egy papír alapú szerződéstől fog megváltozni a párkapcsolatod, azért mind a kettőtöknek tennie kell(ene), de arról nem írtál semmit, hogy köztetek pontosan mi nincs rendben, így nehéz megítélni, hogy van-e remény. Elsőre azt mondanám, hogy ha már konkrétan azt vetted fontolóra, hogy elhagyod, és csak jobb híján maradtál vele, az már a vég kezdete.
2018. okt. 18. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Már 8 éve voltunk egy pár, amikor házasodtunk, szerintem ez is az oka, talán túl sokáig vártunk az esküvővel.

De ami a legfőbb ok, hogy nagyon mások vagyunk, természet, habitus, meg ilyenek.

2018. okt. 18. 02:08
 3/21 anonim ***** válasza:
84%
Nem volt érdemes. Nem, a házasság nem fog javítani a kapcsolaton. A házasság 2 együtt boldog ember szerelmének hivatalossá tétele, nem azért van, hogy a döglődő viszonyokat megmentse, mert nem is fogja. Ennél már csak rosszabb lesz. Teljesen felesleges volt egy eleve már szar kapcsolatból házasságba menni. Na, hát ezért IS van annyi válás...mert ilyen emberek is házasodnak.
2018. okt. 18. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Akkor hogy húzhattatok ki 8 évet egymás mellett? Szenvedve? A kompatibilitás hiányánál nagyobb probémát nemigen tudok elképzelni egy párkapcsolatban.
2018. okt. 18. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Jah, szenvedve!

Bennem inkább meglett volna a vágy a váltásra, de a párom szerelmes belém, még mindig, és nagyon ragaszkodó, szó szerint értsétek.

Kapaszkodott és kapaszkodik belém.

2018. okt. 18. 02:17
 6/21 anonim ***** válasza:
83%
Nem türelmetlen vagy hanem hülye,én már reg kiléptem volna egy évek ota tarto szarbol,nem hogy még hozzá is menjek. mert ostoba önsorsrontó nem vagyok. Nyugi ugyis jön a következő akibe hu de szerelmes leszel..
2018. okt. 18. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
82%
Oké, hát akkor ez halott ügy szerintem.
2018. okt. 18. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Te kiléptél volna,ha...te kiléptél volna,ha...nem másokra kéne rárakni a felelösséget,te irányítod az életed,te tehetsz róla,hogy itt tartasz,te bsztad el.
2018. okt. 18. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
95%

"Ha még adott volna időt, döntésre juthattam volna, de így tulajdonképpen bennrekedtem a kapcsolatomban, ami már nem tesz boldoggá, és már azelőtt sem voltam boldog, hogy ezt az embert megismertem. Érezni is azért kezdtem iránta, mert otthon nem működnek jól a dolgok."


Bocs, de normális ember nem fog x időt várni arra, hogy te majd 1x döntésre juss.Arról nem beszélve, hogy nincs garancia arra, hogy majd mellette döntesz.Minek pazarolta volna az idejét tovább olyan lényre, aki gyenge jellemű, gyáva, döntésképtelen, határozatlan szar alak?Mert az vagy.Gondolom, hogy sértő és fáj a véleményem, de a leírtak alapján ez vagy.

És mi az, hogy bennrekedtél?Bennrekedtél, mert benne akartál rekedni.Ne egy másik embertől várd a megváltásodat, hanem saját magadtól.

És attól mert a feleséged ragaszkodik hozzád, neked nem kell maradni.Bár nem is értem mit eszik rajtad...

Elcseszted kérdező, és nemcsak a saját, hanem mások életét is el akarod még ba.szni a saját gyávaságod miatt.Miért nem tudsz őszinte lenni a körülötted élő emberekkel szemben?A házasodás az bezzeg megy....Nagy baj van a toronyban nálad az hétszentség.

2018. okt. 18. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
94%
Gratulálok, hogy elcseszed nem csak a saját életed (azt leszarom igazából), hanem a párodèt is..... Komolyan mondom szánalom vagy.... Azt hiszed azzal jót tettèl a pároddal hogy 8 év után elvetted mert nem találtál jobbat? Nem pazarolt így is elég évet rád..... A gyerekbe is belemèsz ha mondja? Jobb lesz szerinted két kisgyerekkel elhagyni? Szép dolog a házasság de nem varázslat bameg.... Fogjátok már fel végre, hogy a szarból a házasság sem csinál csoki pudingot, a gyerek még pláne nem!! Ember, ha magad iránt nincs annyi benned, hogy szakítasz, legalább ne légy önző. Egyébként elárulom, hogy egy szar kapcsolatból nem akkor kell kilépni, mikor jön egy új punci.... Nem csoda, hogy nem akart tőled semmit. Ki akarna egy ilyen pasitól.
2018. okt. 18. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!