Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Vajon menthető még a házasságunk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon menthető még a házasságunk?

Figyelt kérdés
A férjemmel 5 éve. Vagyunk együtt van 2 kicsi gyerekünk. A kapcsolatunk megromlott elhanyagoltuk egymást. Tobbszor kértem, hogy figyeljen rám nezzen rám nőként de nem sikerult. A szexuális életunk is silány. Megmondtam neki hogy nem tudom tovább csinálni, nem vagyok boldog.. Ő mentené a közös vágyon és a gyerekek miatt. Én félre mentem pár napja de nem vagyok szerelmes. Vajon menthető még? Elmondjam neki? Mit tegyek? Csak a gyerekek miatt maradjak együtt vele? De akkor már nem jár a boldogság?
2018. nov. 24. 20:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%

Ha 2 gyereket is bevállaltatok 5 éven belül akkor feltételezem nem lehetett eddig rossz a kapcsolat.

Viszont ha nem érdekli h nem vagy boldog akkor majd akkor fog értékelni, ha már késő lesz. Valahogy közöld vele,h komolyan fontolóra veszed a szakítást.

2018. nov. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Nem jó választás a gyerekek és a vagyon miatt együtt maradni.
2018. nov. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
64%
Megbeszélném vele.
2018. nov. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
64%
5 éve vagytok együtt, de már két gyereketek van? Ti is marhára ismerhettétek már egymást, amikor nekiálltatok gyereket gyártani... nyilván ebből is az lesz, hogy csonka családban nőnek fel szerencsétlenek.
2018. nov. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
10%
Game over. Majd megtanulod szépen, hogy többet férfival nem kezdesz soha. Férfiak= Csalódás.
2018. nov. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%

Ez így kevés információ, de ez alapján menthető a dolog, ha az elhanyagolás a legnagyobb gond. Figyeljetek oda egymásra jobban! Előbb változtass te, ha azt akarod, hogy ő is változzon. Hatás-ellenhatás.

A másik probléma az szokott lenni, hogy ilyen homályos utalásokat teszel, hogy kezeljen nőként. Fingja nincs, hogy mit vársz tőle, ezért nem tudja megadni. Legyél konkrét.

-Olyan régen hoztál virágot. Emlékszel, hogy az xxx randin milyen gyönyörű rózsát hoztál?

-Jó lenne este együtt fürdeni, csak te, én, egy kád víz, és pár gyertya. Van kedved?

-Nagyon jól esne, ha megmasszíroznál kicsit.

Ezt értik, mert tudja, hogy mit vársz, mitől érzed magad nőnek, mivel mutassa ki, hogy törődik veled.


A szex ugyanez. Ugyan nem írod, miért silány, de ha kinyitod a szád és mondasz valami konkrétat, nem hiszem, hogy el fog utasítani. A legtöbb férfi kimondottan szereti, ha a nő dirigál. Ha szóban nem megy, írj egy szexi sms-t, hogy mire vágysz, mi indit be, mit szeretsz vele a legjobban.

Legyen játék a szex! Pl. Csak azt lehet csinálni, amire a másik megkér. Szerepjátékok, társasok, feszegessétek a határaitokat. Hidd el, hogy meg fog lepni, meddig lehet elmenni, ha bíztok egymásban.


Alapvetően mindkettő kulcsa a jó kommunikáció.



A legfontosabb: tegyél azért, hogy boldog legyél! Ezt te érzed, te teremted, ne csak tőle várd. Tedd meg azt, ami boldoggá tesz. Legyen hobbid, céljaid, legyél a gyerekekkel, találd meg a mindennapi jó dolgokat.

Te mennyire teszed őt boldoggá? Mit teszel azért, hogy boldog legyen veled? Tudod, erre mondják, hogy egy kapcsolathoz két ember kell. Sokan bele se gondolnak, hogy a férjed házassága is pont ilyen xar, de ő nem csalt meg, és menteni akarja.

2018. nov. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
97%
Nem az a megoldás, hogy félre mész... szerintem ezzel ütötted be a szöget a koporsóba. Így már én se akarnám helyre hozni veled.
2018. nov. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
82%

azért az nem semmi,hogy egy rövid 5 év alatt meg 2 gyerek mellett is képes vagy elunni magad és még ismerkedni meg félrekúrni is van időd.

szerintem ilyet még nem is hallottam.

másoknak ebben az élethelyzetben az az álma,hogy tudjon egyben 7 órát aludni,nem pedig az-hogy jaj nem foglalkoznak velem eleget,nem én vagyok a világ közepe.-

pfejj

2018. nov. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
80%

A 6-os nagyon jókat írt, első körben próbald ki ezeket. Ha nem sikerül, akkor mondhatod azt, hogy nem menthető.

Én ezeket már végigzongoraztam, konkrétan azt is elmondtam, hogyan tehetnénk jobbá, de süket fülekre találtam.

2018. nov. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
96%

Ezt nagyon egyoldaluan adtad elo, az hogy nem viselkedik veled ugy ahogy szeretned erol te is tehetsz. Egy kapcsolat mindig ket emberen all vagy bukik es ez teny, akarhogyan is szeretned szepiteni a helyzetet a magad javara.

Mindent helyre lehet hozzni csak sok szeretet es ero kell hozza.

Mi a ferjemmel nagyon melypontrol hozztuk helyre a hazzasagunk es boldogabbak vagyunk mit valaha

2018. nov. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!