Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férfiak, hogyan élitek meg,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, hogyan élitek meg, ha párotok teste megváltozik (értsd: olyan mértékben megcsúnyul, hogy már semmilyen szexuális vágyat nem kelt bennetek)?

Figyelt kérdés

Nem egy műtéti hegről vagy egy megreszkedett ciciről beszélek, hanem egy Nem egy műtéti hegről vagy egy megreszkedett ciciről beszélek, hanem a teljes testre kiterjedő, erőteljes lottyadásról, ráncosodásról, összeaszalódásról. Ami bizonyos kor fölött sok nővel előfordul.


Marad a sötétben szexelés marok marcsával kiegészítve? Tegyük fel, hogy nem vagy öreg, mondjuk 40 körül vagy, és emiatt nem akarod elhagyni a nőt, akivel az eddigi életedet leélted (különös tekintettel arra, hogy a kinézete alapján már nem is lenne esélye másik férfit találni).


Őszinte válaszokat kérek, mivel ez egy valós jelenség, és sok férfi küzd vele. Nem vagyok nőgyűlölő, se hímsoviniszta, az ezzel kapcsolatos vádaskodástól kíméljetek meg. Attól még, hogy nem sokat beszélünk róla, ez egy létező jelenség, ami sok embert érint. Csak kíváncsi vagyok, ki hogyan éli meg ezt, és hogyan kezeli (ha kezeli).



2019. jan. 24. 18:03
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
69%
és a nők ezt hogy élik meg? férfiak is megcsúfulnak ám :) egyébként meg aki 25-30 közt nem áll neki valami arckrémnek, az ne csodálkozzon... igazából azokat lehetne pl. szorgalmazni
2019. jan. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 A kérdező kommentje:
Elnézést a hiba miatt, a telefonom megviccelt...
2019. jan. 24. 18:07
 3/51 A kérdező kommentje:

#1

Miért, a nők hogyan élik meg? Az is érdekel, bár még jobban érdekelne a kérdésre adott válasz..

2019. jan. 24. 18:08
 4/51 anonim ***** válasza:
95%

Én 35 éves vagyok, de abszolúte nem ráncosodok, lottyadok. ( no pia, no cigi )

A hasamon van némi zsírpárna, de azt az uramnal együtt szedtük fel, úgyhogy nincs mit a másik szemére vetnünk....:D

szerintem amúgy a nők inkább 50-60 évesen kezdenek drasztikusabban öregedni, lottyadni. ( bár ha jó a genetika , ezt is el lehet tolni)

2019. jan. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 A kérdező kommentje:

#4

Jó neked. 😊 Bár nem is a 30-as korosztályra jellemző, amit írtam.

2019. jan. 24. 18:14
 6/51 anonim ***** válasza:
97%
Honnan veszed ezt a hülyeséget hogy egy 40 éves nő lottyadt? Menj a sarokba :D
2019. jan. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
11%
Azért kéne többet sportolni minden nőnek.
2019. jan. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 A kérdező kommentje:

#6

Indifferens, hogy mennyi idős. Tegyük fel, hogy ilyen (lett) a teste (betegség vagy akármi más miatt, nem feltétlenül a korából adódóan).

2019. jan. 24. 18:18
 9/51 anonim ***** válasza:
98%
Pont, hogy a férfiak lottyadnad, aszalódnak össze korábban, mert ők nem használnak semmilyen szépségápolási terméket, de a napi 2 sör azért lecsúszik simán.
2019. jan. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
93%
ja, hogy túl fiatal vagyok? elnézést :D
2019. jan. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!