Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek mit tehetnék még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tehetnék még a házasságomért?

Figyelt kérdés

Én vagyok a nő, és mióta terhes lettem, majd megszületett a gyermekünk, aki már 2 éves, a párom már szinte csak a gyereknek él.

Amivel nincs is semmi gond, mert örülök neki, hogy imádja, de én teljesen háttérbe szorultam. Mikor terhes voltam, azért nem szexeltünk, mert féltette a babát. Mióta megszületett, állandóan dolgozik, hogy meglegyen mindenünk. Mellesleg én is dolgozom, és magasabb a fizetésem kevesebb munkával. Itthon én végzem a házimunka javarészt, mert szeretem. De ő is meg tud csinálni bármit, kérni sem kell. Valahogy mégis eltávolodtunk egymástól. Több, mint fél éve nem feküdtünk le egymással, azelőtt is csak akkor, ha én próbálkoztam. De az is csak havi egy volt.

Velem nem akar kettesben időt tölteni, a babát ő szoktatta az ágyunkba, én ragaszkodtam a kiságyhoz.

Számtalanszor beszéltem már vele erről, azt mondja, hogy nem is gondol már a szexre.

Igen, sokszor elcsábítottam, sokszor kielégítettem, hátha felrázhatom. De nem sikerült. Mert nem volt viszonzás.

Mondtam neki azt is, hogy ez így nem fog tovább menni, de süket fülekre találtam.

Úgy érzem, érdemben már nem tehetek semmit. Szerintetek?

40-es házaspár.


2019. ápr. 23. 21:29
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
44%
Ha bármely ok miatt az egyik fél nem boldog már a másik mellett és ez ellen érdemben már semmit nem tud tenni, ott csak a válás segíthet. Nem vagyok váláspárti, de ha már mindent megtettél, amit megtudsz és nincs változás, akkor akár a fejeden is állhatsz. A férjed bele esik abba a tipikus hibába, hogy a családért dolgozik és pont azt nem adja meg nekik, ami a legjobban kellene. Kompromisszum lehet még, hogy kevesebbet dolgozik, te pedig elfogadod, hogy nincs szex, de a leírásodból tekintve ez lehetetlen lenne.
2019. ápr. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
83%

Sajnálom. Úgy tűnik mindent megtettél, de ő nem akar változtatni. Esetleg ültesd le, hogy miért nem kívánja a szexet veled?

Én még két dolgot próbálnék meg: megmondanám, hogy sajnos nem teljesíti a házassági kötelessegeit, akkor valaki másnak kell. Ez egy jogos igény a részedről.

Másik, hogy elválsz. De gondolom ez nem opció hisz ott a gyerek és nyilván szeretitek valamilyen szinten egymást.

2019. ápr. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
77%
Vagy szerető,vagy válj el...ez jobb nem lesz..
2019. ápr. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Még egyszer ültesd le, és mondd el neki ezeket. Hogy a kapcsolatot meg fogja ölni azzal, hogy nem törődik veled, és hogy a gyerek boldogságához az is kell, hogy ti ketten szeressétek egymást. Beszéld meg vele, hogy dolgozzon kevesebbet és csináljatok több közös programot. És faggasd ki arról is, hogy mi változott meg benne és miért nem akar már veled lenni.

Ha ez nem hoz megoldást, meg sem hallgat akkor nincs mit tenni, kuka a kapcsolat. A gyereknek sem jó ha egy ilyen értelmetlen kapcsolatot lát 0 intimitással, szeretgetéssel és szerelemmel. Ez az egész életére rányomja a bélyeget.

2019. ápr. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
31%

Szerintem meg akár rendbe is lehet ezt hozni.

Elnézést a kérdésért, de nem híztál meg nagyon?

2019. ápr. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
77%
Ha amúgy minden rendben veletek és minden tőled telhetőt megtettel, hogy javits a dolgon, de nincs változás, akkor szerető. Ezt neki is elmondhatod. A szex elemi szükséglet. Én egy nap kihagyás után is megbolondulok. Van szeretőm, pedig a szex is jo itthon. De mással izgalmasabb. Nalunk is volt, hogy a férjem nem akart engem az ágyban. Sokat beszéltem a fejével, de nwm hasznalt. Megpenditettem, hogy van helyette ajánlkozó. Azt mondta, hogy menjek, csak öt hagyjam békén. Mentem. Mikor rajott, teljesen kifordult magából. Azota teper, mint az állat. A férjed elkenyelmesedett. Azt gondolja, nem kell tennie a kapcsolatotokert. Ébreszd rá, hogy igenis kell.
2019. ápr. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

5-ös, örülök a kérdésnek, mert azt tényleg nem írtam. Egyáltalán nem híztam meg, vissza fogytam nagyon hamar a szülés után. Sminkelek, sűrűn hajat mosok, igényesen öltözök.


Sokat beszélgettem vele erről a dologról, de mindig csak annyit mond, hogy nincs benne lendület. Pont ezért próbáltam én sokszor kezdeményezni, de nagyon rosszul esik, hogy ő nem. Olyan, mintha nem kívánna. Így már nekem sem megy a kezdeményezés, és elvan szex nélkül fél éve.

Ölelés, csók sincs közöttünk. Mindig én mentem oda, de már ezt is képtelen vagyok megtenni, annyira nincs önbizalmam 😔

2019. ápr. 23. 21:50
 8/27 A kérdező kommentje:
6-os, említettem neki, hogy akkor szeretőm lesz. Azt mondta, hogy azt nem szeretné. És sajnos amíg kapcsolatban vagyunk, addig nekem sem menne, pedig lenne jelentkező.
2019. ápr. 23. 21:54
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Én jó szívvel ajánlanám nektek, hogy egy párterápiát próbáljátok meg, úgy tűnik a kedvesed jó apuka, szeret titeket, ne hagyd veszni a házasságot emiatt, menthető, hidd el, szurkolok! :))
2019. ápr. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm 9-es, de nem akar terápiára menni, mert szerinte nincs gond. Pedig már az idő pontunk is meg volt....
2019. ápr. 23. 21:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!