Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Amikor valaki megkérdezi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor valaki megkérdezi, hogy miért nem teszek érte, hogy megnősüljek, az mire gondol?

Figyelt kérdés

Hogy felírok egy listát a holnapi teendőimről? Felkelés, fogmosás, felöltözés, bevásárlás, nősülés, reggeli, takarítás, üzleti ebéd, stb stb stb?


Tehát, hogy fejben eldöntöm, mint egy hétöznapi cselekedetet?



2019. júl. 4. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Aki ezt a kérdést fölteszi neked, az rokonod?
2019. júl. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vagy arra gondol hogy miért nem szedsz már fel valakit, vagy ha vannak nőid, akkor miért olyan riherongyokat húzkodsz, miért nem rendes nőt keresel aki alkalmas feleségnek.
2019. júl. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Jó reggelt!

Rokon és családhoz közel álló ismerős is szokott ezzel vegzálni, hogy "miért nem...?" mintha valóban olyan egyszerű lenne, mint mondjuk kitakarítani.

2019. júl. 5. 05:51
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
És nagyon nagy merészség lenne tőled, ha a sarkadra állnál, és közölnéd vele, hogy "xy néni / bácsi (vagy ahogy szólítod őket), magának ehhez az égvilágon semmi, de semmi köze nincs, és nem is lesz soha."?
2019. júl. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én mondjuk , csak úgy közölném, hogy csak. Ez egy magánügy , senkinek semmi köze hozzá. Én házasságban élek, és nagyon szeretem így az életem, de nem kéne egyeseknek úgy tenni, mintha ez egy kötelező jellegű dolog lenne. Ugyanannyira nem kötelező házasodni, mint amennyire nem kötelező mindenkinek gyereket vállalni sem. Választás kérdése.

Aki pedig rendszeresen nyaggat, én személy szerint azzal nem tartanék fent kapcsolatot. Vagy ha olyan helyzet van, hogy pl egy munkatárs, akkor ignorálom amennyire lehet, aztán egyszer csak megunja.

2019. júl. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!