Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi a jó az elköteleződésben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a jó az elköteleződésben, házasságban, családalapításban?

Figyelt kérdés

Eddig csak rosszakat tudok mondani ebben.. Tényleg mi a jó ebben az egészben..

Szerintem több hátránya van mint előnye..


2019. júl. 12. 08:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
17%
A barátaidat nem hívhatod át,hogy minden nap veled aludjanak.Nem egyertelmű?😊Ennyi szerintem.Magány ellen orvosság.
2019. júl. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
1. Aki nem képes boldog lenni egyedül, egyedül alvás révén az borzasztó lelki szegény és csak sajnálni tudom...
2019. júl. 12. 09:05
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha te csak a rosszat látod benne, maradj inkább egyedül, minthogy gyarapítsd az elvált emberek statisztikáját. 31F
2019. júl. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Kissé cinimusnak szántam a választ,de örülök,hogy Te komolyan vetted.


Nem kötelező mindenkinek így tennie,ha Te nem érzed szükségét nem gond.

De az emberek általában szeretik azt érezni,hogy tartoznak valakihez...Szóval főként ezért.1

2019. júl. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Csak annyi hogy nem kell màr görcsösen tàrsat keresni, netes tarskeresökön az alpàri stilussal talàlkozni, meg olyasmik, hogy nincs az a félelem hogy felhiv e màsnap, ha lefeküdtem vele.

Egy idö mulva amikor màr sokat csalodtal (valakinek egy csalodas is màr sok), ezek a dolgok nagyban felértékelödnek.

2019. júl. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
73%

A házasságnak csak ügyintézésben van előnye. Boldog kapcsolatban élek, de egyikőnk sem akar házasodni - felesleges pénzkidobás, anélkül is tudjuk, hogy együtt akarjuk leélni az életünket.


By the way, gyereket sem szeretnénk, szóval pláne nem kell összeházasodnunk.


23N

2019. júl. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ kinek mi a célja az életben és miben leli örömét.


Aki abban,hogy szabadon élheti az életét, jól érzi magát egyedül is, sőt...szeret utazni baráti társasággal, vagy egyedül,nem gondoskodó típus, nem szeretne gyereket, annak egyértelmű,hogy nem kell elköteleződni mert számára csak nyűg lenne egy párkapcsolat/kötöttség/alkalmazkodás bármilyen formában.


Aki viszont gyereket szeretne, társat, gondoskodást, közös otthont,családi nyaralást, abban biztos nem merül fel ez a kérdés.


A célok adják meg az irányt ahhoz,hogy ki mire alkalmas.Szexuális életre általában mindenki vágyik. Kérdés,hogy megtalálod-e ehhez a partnert ha nem keresel tartós kapcsolatot.Ha igen, hát rajta,jól teszed ha nem erőlteted amire nem vágysz.

2019. júl. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
91%

Ahogy látom, neked semmi, nekem meg minden jó benne.

Szerencsére nem vagyunk egyformák.

2019. júl. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, hogy miért kell feltenni heti 10 kérdést erről a témáról azoknak, akik nem értik a házasság intézményét. Én sem kérdezek vadászrepülőkről, mert nem érdekelnek és nem verem itt a nyálam, hogy de másnak miért is fontos ez...
2019. júl. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Aki erre vágyik, az erre vágyik, kész, kb olyan megmagyarázhatatlan, minthogy most ebédre spagettit kívánok. Nem feltétlenül racionális indokok vezetnek erre a döntésre, inkább érzések, amikkel meg nehéz vitatkozni. A család az sokaknak jelenti a biztos pontot, a meleg otthont, a nyugalom szigetét a kaotikus világban, ahol kikapcsolódhat, önmaga lehet, és ahol tudja, hogy mindig számíthat a másikra. Ez azért így leírva szerintem nem olyan elképzelhetetlen, hogy sokaknak vonzó és kívánatos élethelyzet. A másik meg, hogy persze, barátai vannak az embernek, de ha azok a bizonyos barátok megállapodnak, családot alapítanak, akkor sokra nem mész velük, mert onnantól kezdve nyilván a barátaidnak is a saját családjuk lesz az első, értelemszerűen nem lesznek annyira elérhetőek, mint a korai húszas éveikben, amikor senkinek senkije nem volt. És lehet sok mindent mondani, meg nyilván vannak egyéni eltérések, de azért az ember társas lény, ha nincsenek szoros emberi kapcsolatai (család, barátok, tartós társ), akkor magányos lesz és depressziós. VALAKI mindenki életébe kell, akihez kötődni tud, ilyen vagy olyan módokon, egyébként meg hiányozni fog az életéből valami, és talán még ő maga sem fogja tudni megmondani, hogy mi.


Szóval, szerintem ezek a jó dolgok ebben. Nyilván nem 20-25 évesen számít ez, inkább 30-35+, de akkor is. Most házasságtól függetlenül, egy tartós együttélés ugyanazzal a párral, gyerekvállalás vagy kutyák-macskák gyűjtése, közös élet építgetése, ezek mind beletartoznak a fentiekbe.

2019. júl. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!