Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A pàromnak twitteren érkeznek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pàromnak twitteren érkeznek értesítések mostanában, nem is tudtam, hogy van neki, meg nem is használja kb senki se ma már. Lehet, hogy megcsal, ott beszélnek egymással? Ha rákérdeztem, mindig legyintett, terelte a témát.26N

Figyelt kérdés
2019. szept. 8. 18:13
 1/6 anonim ***** válasza:
84%

Senki nem használja a Twittert? Ez valami gagyi médialejáratás kérdésnek álcázva?


De ha senki nem használja szerinted akkor kivel csal meg ott? A Twittert figyelő FBI ügynökökkel? :D

2019. szept. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jó, akkor ismerősi körömben nem használják. Nem gondolnom, hogy az a legjobb hely beszélgetés céljára.
2019. szept. 8. 18:18
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Valóban nem. Rengeteg olyan alkalmazás van ahol még nyoma sem maradna.
2019. szept. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van twitterem, kb. semmit nem is csinálok rajta, csak követek pár művészt meg hírességet, aztán jön az értesítés arról, hogy mit írtak ki 2 órája. Miért gondolod eleve, hogy a barátnőd megcsal, már ott a gond.
2019. szept. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azért, mert eddig nem volt twittere, most meg mindig van értesítés, de szerinte nem is használja. Korábban a kapcsolatunk elején riogatott lányoknak, csak szórakozásból, sosem csalt meg, de nekem az is rosszul esett, ne húzza mások agyát. És emiatt gondoltam arra, hogy akkor most a fb helyett lehet ott csinálná?
2019. szept. 8. 18:25
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor már inkább instagramon, nem Twitteren fűzné a csajokat. Szerintem túl reagálod.
2019. szept. 9. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!