Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalásnak miért nem csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak miért nem csak a szex számít?

Figyelt kérdés

Nyilván nem veszik szakító vagy váló oknak, de mindenképpen megcsalás szerű dologként kezelik és komoly vitákat gerjeszt ha az egyik fél bármilyen közös programot szeretne mondjuk kettesben egy ellenkező nemű féllel.


Tehát pl. egy férfi egy haverjával elmehet közösen mondjuk meccsre vagy túrázni, de ugyanezt nem teheti meg egy nővel.


Vagy egy nő elmehet barátnőjével shoppingolni, de nem mehet moziba egy férfival.


Ez gondolom ilyen védelmi stratégia, hogy olyan helyzet se legyen ami esélyt adhat megcsalásra?



2019. szept. 14. 09:19
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Az általad leírt dolgok egyáltalán nem megcsalások. Aki annak veszi azzal van egy kis baj fejben.
2019. szept. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

# 1


NEm megcsalás igy van, de a párkapcsolatok többségében teljesen elképzelhetetlen és akár szakításhoz is vezethet.

2019. szept. 14. 09:23
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ez a ket felen mulik es a helyzeten. egy idegen ferfi azert ritkan fog moziba hivogatni egy lanyt mindenfele hatso szandek nelkul, es vice versa. a regebbi haveri kaocsolatok szerintem nem "tiltottak" ilyen szempontbol, meg pl en most gyakorlaton is osszehaverkodtam egy sraccal es siman beultunk kajalni tobbszor is, tudtuk mindkettonknek van parja. de ez inkabb csak ilyen ehesek voltunk es uljunk be, egy hete ismerem, nyilvan mem lettunk vilago haverok, csak eldumaltunk. de van egy meleg haverom akivel siman beulunk moziba is.


de egyszeruen ritka a ferfi-noi baratsag ami tenyleg baratsag es nem annyi h pl egy haveri korben vannak es eldumalnak. sokszor pl ferfiaknal exek vannak akikkel beszelnek meg, sztem az ertheto, hogy miert nem nezi jo szemmel a masik a kozos programokat.

2019. szept. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki meg akar csalni akkor is megcsal, ha nem túrázik mással. Szóval teljesen mindegy.
2019. szept. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%

Van pasim, de van 1-2 nagyon jó fiúbarátom. Szoktunk moziba járni, kajálni stb.

A pasimnak vannak lány barátai,szoktak néha kávézni járni.

Hol itt a probléma? Ha nincs bizalom,az egész nem ér semmit.

21L

2019. szept. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%
Ezek, amiket leírtál, az ilyen közös programok, nem feltétlenül megcsalás kategória, szimplán csak gyanús. Én nem hiszek a férfi-nő barátságban, ezért fenntartásokkal kezelek minden ilyen jellegű próbálkozást, bármelyik fél részéről. Szóval igen, mondhatni elővigyázatosság, ha ezt az ember nem támogatja, aztán a legrosszabb dolog, ami történhet, hogy meglepődik az őszinte ártatlan szándékon, na bumm.
2019. szept. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az #5-össel értek egyet. Egyik nap itt egy lány, nő panaszkodott, hogy ellenkező nemű barátja van a párjának.

De jó lett volna, ha az #5-ös ott is véleményt nyílvánít.

Ott azon gondolkodtam, hogy mondjuk van valami hobbid, vagy más elfoglaltság, ahol ellenkező neműek vannak. Oda sem engedné el a párját? Pl: sakkozni, félig profi szinten, (hírtelen ez jutott csak eszembe). Stb... Stb...

2019. szept. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%

Ez csak a debileknél van így.

Amit leírtál, valami esze dobott nagy retardáltság. Sose találkoztam ennyire primitív emberrel, aki így látta ezt.

2019. szept. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
69%
Ezek nem megcsalások.Ha én meg akarom csalni a páromat,nem moziba megyek egy pasival.
2019. szept. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
68%

Pontosan úgy gondolom ahogy leírtad kedves kérdező, a pasim egy haverjával elmehet közösen mondjuk meccsre vagy túrázni, de ugyanezt ha megtenné egy nővel akkor nagyon rossz szemmel nézném.


Én pedig nem érzem szükségét annak hogy más pasikkal programokat csináljak. Meg ha valamit nem tudok, akarok a párommal megbeszélni akkor ott vannak a barátnőim. Ennyi. Ez a normális. Ha az ember szerelmes akkor nem érdekli más az ellenkező nemből. Heterokra gondolok.

2019. szept. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!