Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mennyire könnyen veti le a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire könnyen veti le a gátlásait egy ferfi, ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Van ismeröseim közt egy pasi , aki jókepu es sarmos , fiatalkoraban nagy nöcsabasz volt es most is tetszik a nöknek , viszont kettes tipusúcukorbeteg , es hasavan

Emiatt mind mondja, hogy fogynia kéne , zavarja a túlsùly es van pszoriazisa is testszerte. Mikor ajanlottuk a strandot, akkor mondta, hogy szerinte nem szeretnenk latni levetközve

A munkaja altal fiatal csajokkal kerul kapcsolatba, akik felajanlkoznak , tudom mert közel van a munkahelyunk

Az élettársa otthon mindent megtesz érte es a pasi gyerekeert

Ha ilyen súlyos gátlásokkal kuzd , mennyi az esely , hogy él a lehetösegekkel ?


2019. okt. 1. 01:19
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja es 49 eves
2019. okt. 1. 01:21
 2/7 Rockarc ***** válasza:
100%

Tehat abbol indulunk ki, hogy alapbol hutlen, de talan van akkora gatlasa, vagy esetleg nincs lehetosege, hogy megtegye? Csak nekem nem tunik fonyeremenynek egy ilyen?


43F

2019. okt. 1. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kérdés nem az, hogy fönyeremeny e vagy nem , csak kivancsi vagyok , hogy mennyire fog vissza egy embert egy ilyesmi , attól , hogy levetközzön , stb
2019. okt. 1. 01:27
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. Aki meg akar csalni az meg fog akkor is ha műlába van és 2 foga. Ha ennyi nő egyértelműen éreklődik iránta akkor nem fog számítani neki a gátlás. Az, hogy megcsalja-e a jellemén fog múlni és azon, hogy szereti és tiszteli-e a párját. Hogyha ez nincs meg akkor a gátlások és szerinte rossz külső még inkább rá fogja venni, hogy kóbor numerákkal növelje az önbizalmát.
2019. okt. 1. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Elhizas + diabatesz + 49 eves....


Annak mar csak a keze meg a nyelve mukszik....

2019. okt. 1. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Semennyi.Én azt hiszem,nem akarja megcsalni a párját.
2019. okt. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem is tudná ha akarná sem....
2019. okt. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!