Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Valószínűleg találkozni fogok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valószínűleg találkozni fogok a párom exével, akivel most barátok, mennyire tartsak ettől?

Figyelt kérdés
A párom exe, akivel most barátok, külföldön él. Mi is tervezünk rövidebb időre elutazni abba az országba, és találkozni pár ottani ismerőssel, a páromnak elég sok van, és az exét is szeretné meglátogatni. Elvileg velem együtt, de ki tudja. Szerintetek ebből mennyire sülhetnek ki gáz dolgok? Elvileg az exnek is van már új kapcsolata.

2019. okt. 7. 17:36
 1/4 anonim ***** válasza:
35%
Miért tartanál tőle? Ha együtt akarnának lenni, akkor együtt lennének, ha lennének köztük érzelmek, akkor nem barátkoznának egymással, szóval nem értem a problémát. Akkora baromság pont exekre féltékenykedni, főleg ilyen helyzetben. Tudod nem mindenki csinál úgy szakítás után, mintha a másik sose létezett volna..
2019. okt. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%
Ha veled együtt látogatjátok meg az exet, akkor nem kell aggódni. Akkor kellene aggódni, ha sunnyogna és titkolózna az exxel kapcsolatban.
2019. okt. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%
Én, egyáltalán nem lennék kíváncsi az exére. Miért kéne nekem vele jó pofizni?????
2019. okt. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Miért akarja meglátogatni az exét ha már szakitottak?És miért kellene neked jópofizni vele,amikor ez kellemetlen?

Azért ennyi tapintat lehetne a párodban.

2019. okt. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!