Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tegyek? Bűntudatom van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Bűntudatom van, de nem vagyok már boldog.

Figyelt kérdés

Párommal fel évet voltunk együtt. 2 hónapja elutazott egy üzleti treningre 10 oranyira tőlem. Eddig is alig volt kapcsolat, nem sokat keresett, nem töltött Velem elég időt és a távkapcsolat is langyossá Vált.

Kozben randizni kezdtem egy másik sráccal aki jelenleg 3 oranyira lakik tőlem, de novemberben költözik vissza... 3szor t alalkoztunk, miattam vezetett munka utan 3 orakat es ment vissza...

Igazából vele nincs semmi elkötelezve, de már most jobban kedvelem.


Mit tegyek? Hagyjam el a nemtörődöm párom egy ismeretlenért, vagy adjak neki egy esélyt hátha megváltozik?


Én 26 vagyok


2019. okt. 16. 17:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha korábban jelezted, hogy neked ez gond, akkor azzal megvolt a második esély. Harmadiknak meg amúgy sincs értelme, függetlenül attól, hogy van - e épp helyette másik jelentkező vagy sem. Ne a másik srác döntse el, hogy mit akarsz a párodtól. Próbáld tőle függetlenül kezelni és ha úgy meg tudod hozni a megfelelő döntést, alkalmazd a mostani helyzetre.


Az új srác tud a régiről?

2019. okt. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem... mivel nem vagyunk kapcsolatban csak randi volt nem kotelezo beszamolnunk
2019. okt. 16. 17:52
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A jelenlegi kapcsolatodnak az ég világon semmi értelme nincsen. A párod nem szeret és tesz a fejedre. Ha a másikkal semmi nem jön össze ebből a kapcsolatból akkor is ki kell lépned gondolkodás nélkül.
2019. okt. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
39%

A másik is csak addig lesz ilyen "nagyon hű meg ha három órát menetelő" amíg meg nem kap... Ne legyenek illúzióid!


De a mostanival tényleg nincs értelme.

2019. okt. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A nemtörődöm párod nem más pasiért kéne elhagynod, hanem azért, mert szarik rád és nem vagy vele boldog! A korrekt dolog az lett volna, ha lezárod és egyedül leszel, aztán kezdesz el randizgatni, nyilván ehhez gyáva voltál. Ennek a kapcsolatnak semmi értelme, minek húzod?
2019. okt. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ha nem bírod a távollétet, akkor váltani kell. De ez nem a boldogságról szól.
2019. okt. 18. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!