Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Aki folyamatosan csal és még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki folyamatosan csal és még a szemedbe is hazudik, átvág, tagad, megérdemli a megbocsátást?

Figyelt kérdés
2019. nov. 16. 22:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Fúj nem
2019. nov. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Nem
2019. nov. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
nem, még véletlenül sem
2019. nov. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
már a kérdést sem értem, bocsi. Pl aki megöl több embert, az megérdemli, hogy mintaállampolgár legyen, akit elfogadnak az emberek? Kb ugyanez.
2019. nov. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem jön a közelembe, addig szívesen megbocsátok neki és elfelejtem. :) Én nem szeretem ilyeneken tépni magam, viszont ha valaki így viselkedne velem, azt úgy venném, hogy épp hozzájárult ahhoz, hogy többet soha ne legysk kíváncsi a társaságára. Bosszút állni valószínűleg nem fogok, de kíváncsi sem leszek többé rá, emberileg sem.
2019. nov. 17. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Fruzs33 ***** válasza:
Nem.
2019. nov. 17. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Kitalálom a folytatást...aztán lebukik, nem ő mondja el, hanem lebukik, majd esküdözik, hogy pedig téged szeret, csak téged. Hát ha te ezt ezek után elhiszed, meg us érdemled, hogy megcsaljon. Gondolj a fordított helyzetre. Te szemébe tudnál szándékosan hazudni, átvágni, h@lyének nézni azt, akit szeretsz? Nem, mert akit szeretünk, azzal ezt egyszerűen képtelenek lennénk megtenni.
2019. nov. 17. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát, ha ő megérdemli a megbocsájtást, akkor ki nem?Ennél is van lejjebb?
2019. nov. 17. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kinek mi fér bele, az magán ügy. Egy biztos, körülöttem sok megcsalás van. Nők, akik mással csináltattak gyereket, férfiak, akik másnak csináltak gyereket és valamilyen okból mégsem válnak. Azt nem tudom, tűrés, vagy megbocsájtás van ezen családokban.
2019. nov. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem a megbocsátást mindenki megérdemli. Az újrakezdést viszont nem!
2019. nov. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!