Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Vannak itt olyanok, akiknél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyanok, akiknél folyamatos megcsalás derült ki és együtt maradtatok? Van még csalás a kapcsolatban továbbra is?

Figyelt kérdés
2019. nov. 28. 16:58
1 2
 1/11 Izabella220 ***** válasza:
39%
Folyamatos megcsalásról nem tudok, de egyről biztos meg beszélgetett nőkkel. Mikor ez kiderült 13év ide vagy oda elhagytam. Külön voltunk egy ideig. Majd én se gondoltam volna soha de adtam neki egy esélyt azóta én sem vagyok rózsaszín ködbe, vakon nem bízok már benne de ismerem és az első gyanús dolognál könnycsepp nélkül integetnék már, de rzt ő is tudja. Olyan van hogy 1esély de én a többszöri esélyekben nem hiszek.
2019. nov. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Milyen kapca nő az olyan ???
2019. nov. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy 4 éves kapcsolatom, ahol az elejétől a végéig csalt folyamatosan az exem. És azért maradtam együtt vele, mert ez egy tini szerelem volt, tapasztalatlan voltam és nagyon naiv. Mostmár, ha megcsalnának, már nem maradnék abba a kapcsolatba, mert aki megteszi egyszer, az megteszi többször is.
2019. nov. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
56%

#2: Olyan kapca, mint amilyen például az #1-es. Mással kavar a párja, de ő vele marad, mert a "13 év", meg a múlt, meg az élmények, meg még hatszáz mondvacsinált ok, amik miatt mellette kell maradnia. Ez csak neki számít, a párjának nem, csak őt valahogy ez nem érdekli.

Na ezek a "nők" itt, ebben a rovatban a leghiteltelenebbek párkapcsolati tanácsadás terén. Lehet, hogy számukra én vagyok a legrosszindulatúbb tag, viszont ők hatványozottan a legellenszenvesebbek számomra.

2019. nov. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Aki egyszer megbocsát, az többször is megfog :)

Környezetemben sok ilyen van.

2019. nov. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mert egy kozepkou nonek mar nem biztos hogy akad olyan mint akit nagy sertettsegeben elhagy.
2019. nov. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
31%

Engem közel 2,5 hónapig csalt a férjem egy fóton lakó dohányboltban dolgozó 40 éves klotyov@l,3x járt a férjem a lakásába, a gyerekét addig lepasszolta az a véglény amig a férjemmel akart szexelni,(pedig nem egy adonisz,lassan 50 lesz és, szerencsére nem tudta meg.ugni, mert nem állt fel neki a lotyójára, így csak orálisan tudta lepippantani majd vibrátorral elégítette ki magát... ;D a szeretője) miközben meg itthon velem tudott simán szexelni, heti 1x2x, de nem is értettem meg, hogy akkor minek ment máshoz.

De amikor lebukott, akkor 4 órán keresztül beszéltünk erről, elmondott töviről hegyire mindent hogy hol, mikor találkozott vele, miket csináltak,mert kiváncsi voltam, hogy hol rontottam el, mikor itthon mindent megkapott, de nem tudott értelmes magyarázatot adni a tettére,csak annyit,hogy nála kapuzárási pánik lehetett ez,és hogy csak engem szeret,azt csak kedveli,és nem akar tőlem elválni, sőt, már kezdett terhes lenni számára, hogy ennyire rákattant ez a

lotyo, a munkahelyére is folyton kijárt, minden nap találkozni akart a férjemmel,nem kicsit volt kattant ez a véglény... De én mondtam neki, hogy mehet a lotyoj@hoz nyugodtan, én ezt nem fogom úgysem megbocsátani neki, 20 év házasság után, én sosem csaltam meg, és ráadásul nem is ez volt az első ilyen botlása, mert már 2016ban is volt már hasonló, csak ott nem történt semmi,csak chatelt meg találkozott többször azzal a lánnyal aki 16 évvel volt nála fiatalabb.Rájöttünk,hogy ez a szánalmas némber rá van kattanva a nős férfiakra, először csak barátkozik, aztán maga köré csavarja a nős férfiakat és addig mézesmázoskodik míg megszerzi magának őket... Ez volt a férjemmel is, megkedvelte, és átírt neki verseket,(kicsit átfogalmazva a nekem írt érzelmeit, verseket, meg hogy miket tenne vele), küldött neki dalokat, (a mi közös dalainkat), na ez rohadt szánalmas volt. De érthetően kezdett érzelmeket táplálni a szeretője iránt, mert ehhez nagyon ért ez a nő, aki csak a nős férfiakat akarja megérteni, sajnálni, "hogy otthon milyen szar élete van szegény férjeknek, hogy elhanyagolják a feleségek, majd ez megvígasztalja őket...". Szerencsére rájött, hogy ezt nagyon megbánta és mivel herpeszt is elkapott ettől a klotyotol, így eszébe sem jutna többet foglalkozni vele, hiába próbálkozik már ez a szánalmas nő, mert azért még néha odamegy a férjem munkhelyéhez és kukkolja, de hidegen hagyja már a férjemet, rájött, hogy ez egy kattos beteg nő, letiltotta mindenhol, hogy ne tudja zaklatni.

Én viszont mai napig nem tudom megbocsátani neki, és sosem fogom, se elfelejteni, de van 4 közös gyerekmünk és sajnos szeretem mindezek ellenére, úgyhogy bevettem a leszarom tablettát és együtt maradtunk. Viszont ezáltal sokkal jobb és milliószor mélyebb lett a kapcsolatunk, újra szerelmesek vagyunk egymásba, sokkal többet szexelünk, ami sokkal jobb és tartalmasabb, mint az utóbbi pár évben volt, végre érzem, hogy szeret, imádlak, szóval igen, van ilyen hogy megmenthető egy kapcsolat, házasság!!! Bocs hogy ilyen hosszú és részletes voltam.

2019. nov. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Utolsó, örülök,h leírtad a történeted.Sajnos kevesen írják le,osszák meg, pedig van pozitív példa is... mert itt rögtön jön az oltogatás..:(


Én már azért is nem írom le sokszor hasonló kérdésnél.

2019. nov. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Végre érzem, hogy szeret, imád* néha átírja a teló, amit írok...


Utolsó(8-as) igen, sajnos sok itt az ilyen, meg nyomorek(szerető), aki olvassa ezeket a kérdéseket és próbál okosabb lenni es okoskodni, leoltani az ilyen embereket, pedig az a szánalmas, erkölcsileg egy nagy 0, aki házas emberrel folytat viszonyt, mert szingli pasinak/nőnek nem kell, egy lelkinyomorek, aki kihasználja az ilyen ffiak/nők gyengeségeit, problémáit és nem érdekli, hogy

X éve házas, családos, gyerekei vannak, ez a szegénységibizonyítványa, nem kell a kutyának sem, szóval egy h@nyinger az ilyen, nem nevelték fel normálisan, tisztességesen a szülei, nincs önbecsülése és nem érdekli h előtte meg a feleségével volt együtt szexuálisan, utána meg

x óra, vagy nap múlva megy félre, ha tud ... Hányinger az ilyen családszetromboló, erkölcstelen, @lj@s senkih@zifereg, de az is aki ezt a feleségével/férjével megteszi..., gerinctelen mind az összes, annyi vér sincs a pucájában, hogy a férje/felesége elé álljon, hogy bejött a képbe egy harmadik és meg akarja csalni, vagy ha megtette, akkor azzal álljon elé, hogy megtörtént és most ez van, vagy mi legyen, stb.

2019. nov. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Izabella220 ***** válasza:
Kedves 4es a kapca szó fogalmát nem közelítem meg. Az hogy elhagytam, de adtam majd egy esélyt amit azóta nem rontott el attól nem hinném h kapca vagyok. Mert elhagynám, és nem a 13év miatt. De am mindig könnyű ítélkezni úgy hogy leveszel egy részt a mondandómból. Egyébként nem igazán érdekel kivel szimpatizálsz.
2019. nov. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!