Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Létezik olyan hogy két ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan hogy két ember hatalmas távolság ellenére nem csalja meg egymást?

Figyelt kérdés
1-2 havonta találkoznak. Mennyire lehet megbízni a másikban? Tapasztalatból?

2020. jan. 10. 13:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
59%
Persze. Olyankor szakítanak.
2020. jan. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
79%

1 évig volt hasonlóhoz szerencsém. 7 hónapig nem tudtunk találkozni, mert egy ország volt közöttünk. De nem volt belőle semmi baj. Senki nem csalta meg a másikat.

Bár ez egyénfüggő. Van aki úgy is megcsalja a párját ha gyakran láthatja és rendszeresen ki van elégítve, van aki meg soha nem tudna ilyet tenni. A te párodat és magadat csak te ismered.

2020. jan. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
20%

Félfioldalról igen.

1. Impotens

2. Nem talál senkit.

3. Csóró. Nincs saját lakása, szobája, pénze szórakozásra.

2020. jan. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
43%

Én 1 évig voltam távkapcsolatban a volt barátommal. A távolság miatt ment tönkre, bíztam benne nem ezzel volt probléma. Szerettem ő is szeretett és úgy voltam vele hogy minek aggódjak amiatt hogy megcsal vagy bármi, csak magamat stresszeltetném fölöslegesen. Ami miatt szétmentünk az az hogy nagy volt a távolság, egyetemre járt én dolgoztam nem tudtuk rendesen összeegyeztetni a találkozókat stb. Az elején még rendszeresen minden hétvégén felutazott vonattal Pestre 2-300 km-t miattam, a vége felére ez eléggé lecsökkent hogy 1-2 havonta örültem ha egyáltalán láttam. Nem lehetetlen rövid ideig, hosszabb távon nem lehet bírni.


20/l

2020. jan. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
89%
Persze van ilyen, hogy nem csalják meg egymást akkor sem ha a világ két végén vannak, ismerek ilyen párt akik ezt több hónapos intervallumban abszolválták. Meg ismerek olyat is akik egy házban élnek és mégis fossá szarrá csalják egymást.
2020. jan. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
84%

Biztos hogy létezik.

Én férfi vagyok és teljes mértékben hűséges. Ha a párom is az, és neki is van gerince, akkor működhet is az ilyen kapcsolat. De sosem fogod tudni hogy a Te párod melyik csoportba tartozik. Nagyon jól tudják adni az ártatlant nők és férfiak egyaránt. Közben meg megy a félrfekefélés...

2020. jan. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
81%
Létezik.Nálam biztos így van.Ha valaki kell arra tudok várni.
2020. jan. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%
Ma már ilyen nincs.
2020. jan. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
11%
Ha mindketten brutálintrók, és randák, akkor ez egy is kapcsolatis lehet 😃
2020. jan. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ehhez rondának lenni csupán kell némi tartás, tisztelet és gerinc. Akiket én ismerek ilyen helyzetben ők két kifejezetten dekoratív ember.
2020. jan. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!