Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Visszafogadna szerintetek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszafogadna szerintetek? Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés

3 éve voltam együtt a barátommal amikor volt egy zűrös időszakunk. Sokat veszekedtünk, sok volt a tüske, sokszor nem is aludtunk együtt és szex sem volt sokáig, amikor is megismertem egy másik srácot. Ő elkezdte nekem csapni a szelet és ez imponáló volt. Először nem gondoltam semmire, de egy idő után vágytam rá, hogy kedves szavakkal illessen valaki a sok veszekedés miatt, hogy ereztesse h fontos vagyok neki.

Végül belementem és megcsaltam vele a barátomat. Titokban volt egy darabig, aztán lebuktam az üzenetek miatt. Akkor persze nagy balhé volt én meg úgy gondoltam h ez a kapcsolat úgy is haldoklik és összejöttem vele. 1 hónapig voltunk együtt közben mellettem másokat is szedített mint megtudtam és végül kidobott egy másikért.

Pedig én megtettem mindent neki.

Most már bánom h hülye voltam és bevettem a maszlagot.

Csak dugogatott míg nem volt jobb.

Vissza szeretnék menni a volt barátomhoz, de nem tudom hogy kezdjek bele. ☹️

Mostmár megtennék mindent h visszakapjam, de ribiznek a barátai előtt. Szégyellem magam tényleg, de jó lenne ha ki tudnám engesztelni.

Kérlek segítsetek hogy hogyan.


Hasznos válaszokat írjatok és ne csak oltsatok légyszi. 21L



2020. jan. 10. 17:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt buktad. Ennyi.
2020. jan. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Jobb neki nélküled.


Ha szeretted volna nem lépsz félre.

2020. jan. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ennyire takonygerincű vagy???

Legalább eltakarodnál és csendben lennél.

Ne akarj visszamenni.

Gusztustalan az ilyen.

2020. jan. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Erre csak egyetlen hasznos válasz van: így jártál, ebből most tanulsz, hogy nem félre kell menni, hanem felnőtt módra leülni, megbeszélni, ha nem megy szakítani, AZTÁN keresni mást. Nem liánozni összevissza. És egy igazából tényleg egy ribizli vagy.
2020. jan. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Menj az új barátodhoz ha már annyira imponált neked.
2020. jan. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha a barátodnak tettél volna meg mindent, akkor illetett volna kedves szavakkal, szexelt volna veled és mindezt őszintén.

Tanulj a történtekből és lásd az összefüggéseket. Tipikusan az a forgatóköv volt, hogy mihelyt egy nő rájön, hogy meg akarják baxni, megszűnik hasznos/aktív lenni. Legközelebb próbáld helyrehozni te is a dolgokat, hogyha azt esetleg nem is értékelik, még mindig egyenes gerinccel léphess ki a kapcsolatból.

Nem fogadnálak vissza és nem csak magam miatt nem.

2020. jan. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Rockarc ***** válasza:
100%

A problema az, hogy nem tudod kontrollalni magad. Kiallitottad a bizonyitvanyt is rola, stigmatizaltad magad. A helyedben inkabb azon izgulnek, hogy ne tudjak meg sokan, mert ez sehol nem lesz jo ajanlolevel. Valtozni meg ugysem valtoznak az emberek, te meg sok embert fogsz megcsalni.


43F

2020. jan. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Inkább fogadd el, hogy ezt elcseszted és tanulj belőle.

31n

2020. jan. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát ez kísérteties, velem ugyan az történt pár éve; bár én jóval idősebb vagyok. (És én voltam az ugyan ilyen helyzetben megcsalt férfi) Én annyira szerettem, hogy megpróbáltam visszafogadni, miután vagy két évig ostromolt. Hidd el; - a saját példámból tudom -; neked sem lenne jó, mert egy ilyen tüskén nem lehet átlépni. Te lennél a rongy, minden lépésed gyanús lenne és JOGOSAN. Szóval ezt a békát le kell nyelned; felejtsd el őt és a következő kapcsolatodban vedd elő az eszed és SZERESD a párodat. Aki megcsal, az nem szeret; ebben kva biztos lehetsz, maximum a szerelem illúzióját kergeted.
2020. jan. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!