Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalás után lehet újjáépülé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás után lehet újjáépülése a kapcsolatnak?

Figyelt kérdés
Előtte nagyon jó volt
2020. jan. 25. 23:37
 1/10 anonim ***** válasza:
61%

Iszonyúan küzdelmes, de lehetséges, ha szeretitek egymást.

Sokan azt mondják, aki megcsalt, az biztosan nem szeretett. Én ezzel nem értek egyet. Ugyanakkor valóban súlyos hiba, amiért nagy árat fizet mindkét fél.

2020. jan. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%
Lehet, de ehhez az kell, hogy újra tudjon bízni a megcsalt fél. És kell hozzá a megcsaló is, hiszen bizonyítania kell, hogy megbánta és hogy szereti a párját és legfőképpen azt, hogy bízhat benne. Ez egy kétemberes meló. Ha viszont nem tudsz benne újra megbízni 100%-ban, akkor a fene megette az egészet, úgy semmi értelme nincs. Csak a szakítás marad. És teljesen jogos, ha nem tudsz bízni ezek után benne!
2020. jan. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
Én nem tudnám elfelejteni
2020. jan. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
43%
Lehet, de a bizalom újbóli kialakulásának kell vagy 3 év.
2020. jan. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
Nekünk nem ment. Utólag azt mondom, hogy hála Istennek.
2020. jan. 26. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Szergej55 ***** válasza:
59%
Erről 20 év házasság után esetleg van értelme gondolkodni, addig felesleges, sehogy.
2020. jan. 26. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%
Sajnos nem lehet, abban a pillanatban fuccs az egésznek.Nekem sehogy se sikerült magam túl tenni rajta pedig lassan 2 éve hogy nem vagyunk együtt :(
2020. jan. 26. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Valahol igen, valahol nem.
2020. jan. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez teljesen egyedi, nem lehet általánosan véleményt mondani szerintem. De ha előtte is nagyon jó lett volna a kapcsolat, akkor nem lett volna megcsalás. Tudom, hogy ezt most fáj olvasni, de ez így van.
2020. jan. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Lehetséges de az a helyzettől is függ és a két személytől is. Bármit is mondanak különbség van megcsalás és megcsalás között. Az én történetem a következő. A menyasszonyom egyre kevésbé akarta a szexet. Aztán már napok majd hetek teltek el úgy hogy megértő kellett legyek mert nem volt kedve. Veszekedett velem, hogy nem vagyok türelmes. Hónapok teltek el úgy hogy szinte nem is voltunk együtt. Teljesen felkavaró volt számomra az egész mert az életemet akartam olyannal összekötni aki úgy éreztem nem vonzódik hozzám. Aztán amikor rajtakaptam egy-két hazugságon gyanakodni kezdtem. Egyszer megláttam egy vendéglőben egy másik férfival. Nem mentem oda de otthon rákérdeztem hol volt. Hazudott szemrebbenés nélkül. Nehezen fogtam vissza magamat de gondoltam nem ez a legjobb pillanat. Aztán rövidesen mondta, hogy lehet, hogy terhes. Akkor összeállt bennem a kép. Az volt a pillanat amikor elhatároztam, hogy szakitok. Nem voltam vele legalább 2 hónapja. Tőlem nem lehetett terhes. Aztán bevallotta, hogy mással volt. Hazugság, félrevezetés, a tisztelet teljes hiánya, be is akart csapni nagyon durván. Innen nem volt értelme folytatni.

Ha velem úgy van, hogy szeretkezünk is, ki is mutatja, hogy szeret de egyszer megbotlik anélkül hogy hazudna akkor azt meg tudtam volna bocsájtani mert talán lett volna értelme ha megbeszéltük volna. Viszont van olyan helyzet amikor már értelmetlen az egész.

2020. jan. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!