Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ez megcsalásnak számít-e? 25L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megcsalásnak számít-e? 25L

Figyelt kérdés

sziasztok!

van A és B pasi. A-val egy helyen vagyunk alkalmazottak (Győrben dolgozunk és elünk). B-vel randizgattam, de kis ido mulva osszejott massal. Ezután lefeküdtem A-val. Majd B rájött hogy velem szeretne lenni és megint randiztunk (a masik lany nincs kepben), amíg randizgattunk nekunk ceges buli volt és A rámerőszakolt egy estét (fogyasztottunk alkoholt is, viszont nem szerettem volna az egészet, erőszakoskodott nagyon) és pár nap múlva is de ott már nem volt szex. B-vel ezután össze jöttünk és en egyáltalán nem tudok másra nézni mert csak vele szeretnék lenni és azóta kerulom a munkatarsammal a kettes talalkozast.

szerintem ez nem olyan megcsalás mert mind2 eset akkor törtent amikor még csak ismerkedtunk es mind2 az akaratom nelkul.

Szerintetek ez megcsalásnak minősül? (a leszólást mellozzuk mert abszolut lelkiismeretfurdolasom van es nem az akaratombol tortent)

Illetve ezt elmondjam B-nek?

és valószínűleg munkahelyet fogok váltani.



2020. jan. 29. 16:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha még nem volt kimondva, hogy jártok, akkor igazából nem megcsalás.

Azt jól teszed, ha más munka után nézel, mert lehet A-nak van vmi stikkje, ha eroszakhoz kell folyamodnia.


Azt viszont nem tudom, hogy elmondd-e B-nek. Max felületesen, nem kell a részletekbe belefolyni.

2020. jan. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%

Nem.


És NE beszélj senkinek róla!

2020. jan. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy akaratodon kívül? Ez esetben menjél a rendőrségre és tegyél feljelentést. Ha nem teszed, akkor igenis akartad, belementél.


Amíg csak randizgattok nem megcsalás, nem kell elmondani.

2020. jan. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2020. jan. 29. 16:23
 5/15 anonim ***** válasza:
90%
Ez nem megcsalás. És tartsd magadban örökre.
2020. jan. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
68%
Nem megcsalás, és hallgass az egészről, mint a sír. Felejtsd el örökre.
2020. jan. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Aki azt mondja, hogy felejtsem el és ne mondjam el senkinek, megindokolná?!
2020. jan. 29. 19:17
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem én mondtam, de azért jobb, ha nem beszélsz róla senkinek, mert valóban nem megcsalás, viszont B valószínűleg felkapná a vizet, és jobb a békesség.


Voltam ilyesmi helyzetben, bár komolyabb szituáció volt, elég csúnya vége lett, nem szeretném részletezni.


Jobb, ha csak te tudsz róla, A-t meg jó messzire elkerülöd.

2020. jan. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2020. jan. 30. 18:02
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem megcsalás, ugyanakkor zavarna, ha a nő akivel randizom közben mással szexel, mivel ilyenkor nem erőltetem a folytatást. Ha utólag derülne ki biztosan szakítóok.
2020. febr. 3. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!