Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Más is tart szeretőt a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is tart szeretőt a barátnője mellett?

Figyelt kérdés

2020. febr. 1. 09:53
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
79%
Hagyjátok már a kérdezőnek barátnője sincsen, ez a szokásos prostizós idióta.
2020. febr. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
84%
Sokan tartanak szeretőt, mert az asszonnyal már unalmas lesz egy idő után, akkor is ha nem hízott el. Hazudoznak, mert nem akarják, hogy az ingyencseléd kidobja őket. A szeretőnek is hazudnak, mert ott meg az ingyenpuncit féltik.
2020. febr. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
77%
Csak a gerinctelen f a s zok
2020. febr. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
50%

van aki a szeretője mellett is tart szeretőt. Erre varrjál örök hűségből készült pitykegombot.


Dévényi Tibi bácsi nem kis büszekséggel emlegette egyszer, hogy volt olyan mikor 8 szeretője volt egyszerre...

2020. febr. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
46%

Itt olvasva a kommenteket, azok is megérnének egy misét, akik zsigeri gyűlölettől fűtve "férgezik" meg "ganézzák" az embereket. Na nekem ilyen nő sem kellene.


Nem tudom miért érzik magukat különbnek a másiknál, főleg amikor nem tudnak elmenni egy kérdés mellett úgy, hogy ne minősítenének a másikat. Szabad akaratot kaptunk, így mindenki úgy él vele ahogy akar és tud. A megcsalások miértjére meg csak azt tud objektív választ adni, aki megteszi.


Félreértés ne essék, én 20 éve élek kapcsolatban/házasságban, és életemben sem mentem félre, pedig alkalmam és okom is lett volna rá az évek alatt. Mi megoldottuk, de vannak olyan emberek, akik nem dolgoznak rajta ilyen-olyan okoknál fogva.

2020. febr. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
87%
Férfi ilyet nem csinál.
2020. febr. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha már szeretőt kell tartanod a barátnőd mellett, akkor ott veled van a baj barátocskám.


A szerető tartás és a félrelépés két külön téma. A szerető az elcseszett kapcsolat pur-habja.Összetart még, de már sose lesz igazi. Réges-régen, amikor a válás szégyen volt, valószínűleg többen csinálták. Viszont jelenleg én még olyan szeretősdit nem láttam, ahol ne válás lett volna a vége:asszony a munkahelyén a főnökével, mert a férje elhanyagolta,pultos csaj a tulajjal, a haverom felesége szeretőként kezdte, mert az első férjnek állítólag túl kicsi volt a cerkája...és nem is írtam az összes példát.


Olyan előfordul, hogy egy kapcsolatban az egyik fél félre lép. Ez jellemhiba, sok férfi hajlamos rá: lecsapja a feldobott labdát. De nem állandó félrekefélést jelent. Nők is csinálják, nem csak férfiak és ők ügyesebben is titkolják, nem nagyon szokott kiderülni, ha asszonypajtás félrekettyint valamelyik munkatárssal.Kifelé meg mutatják az ideális család képét.

Ezekkel nem dicsekednek az emberek, nem teszik ki az ablakba, de mindkettő csak bonyolítja az ember életét, okos ember nem megy félre, pláne nem tart szeretőt, ha nem muszáj.

2020. febr. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
39%

10-as, szakítani azért nem szakítok, mert nem szedem el a gyerekemtől az apját, másrészt mert nincs hova mennie és nem ragaszkodom ahhoz, hogy egy albérletben tengődjön élete hátralevő részében.

Kértem, hogy éljünk nyitott kapcsolatban, azt mondta nem. Bármikor elmehet, de nem megy. Én meg nem fogom megvárni a klimaxot és nem fogok életem végéig szex nélkül élni, ugyanis vele már nincs szex 1,5 éve.

Úgyhogy marad a szerető.

2020. febr. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
55%
Te szimplán a pénzét nem akarod elengedni. :) De ha a férjed tud róla, hogy mással kelfélsz, akkor nem megcsalás.
2020. febr. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Ha nem elég neked egy csaj miért nem vagytok nyitott kapcsolatban? Miért nézed hülyének a nőt? Ez a trendi? Vicces? Vagy mi?
2020. febr. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!