Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A szomszéd miért hiszi hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szomszéd miért hiszi hogy joga van beleszólni a dolgunkba?

Figyelt kérdés

3 lakásos társasházban lakunk. A kapcsolat évek óta megromlott, a gyerekek miatt vagyunk együtt. Szex sincs.

Szeretjük egymást mint ember és ennyi.

December-Januárban Miamiban voltam. Egy fiatal korombeli (32 éves) hölggyel voltam, félreérthetetlen helyzetekben, kézenfogva, egymás ölében, csókolózva. Eszembe nem jutott, hogy ezt valaki látni fogja.

Erre összefutottam a 3 lakásos társasház egyik párjával! Pontosabban összefutottunk kézen fogva! Nagyon kellemetlen volt. Pont ott, pont a közvetlen szomszédok. Teljesen hihetetlen volt az egész, köpni-nyelni nem tudtam.

A feleségem persze sejtette, hogy mi lehet a helyzet, de nem vett róla tudomást, ahogy engem se érdekel mit csinál amikor “céges 3 napos ottalvósra” megy.

Ehhez képest a szomszédok megvető pofáját kell néznem minden nap. Lenéznek, nem köszönnek, stb. Tegnap viszont a szomszéd csaj átjött hozzánk és mindent elmondott. A gyerekek előtt!

A feleségemnek nem hiányzott, a balhé amiatt volt, hogy miért nem titokban csináltam amit csináltam, mert így megaláztam őt mindenki előtt, szégyenkezve fog kilépni az utcára a környékbeliek miatt. Ultimátumot is kaptam: ház el lesz adva és külön megyünk.

Nem az zavarja, hogy megcsaltam, mert nem akar lefeküdni velem és valószínűleg neki is voltak dolgai a kollégájával, hanem az zavarja hogy mások ezt megtudták akikkel nap mint nap találkozunk.

Hogy érzi magát valaki ilyesmire feljogosítva? Mégcsak nem is baráti a viszonyunk velük! Hallottatok már ilyet?


2020. febr. 3. 20:11
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
56%
Elítélem a hűtlenséget. Ha ezek a kellemetlenségek nem érnék a félrelépegetőket akkor lelkiismeretet (már akinek van) leszámítva tök mindegy lenne hogy valaki tartja-e magát az esküjéhez vagy sem... na az nem lenne normális
2020. febr. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
84%
Ők ezek szerint ilyenek. Fura, hogy még te vagy felháborodva, hisz tudhatod a társadalom elítéli a megcsalást.
2020. febr. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Lottózz bammmmeg! Nyerni fogsz! :D
2020. febr. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg a feleséged már nem akarja fenntartani ezt a langyos kakit. Amúgy ha szóltál volna neki, tudott volna készülni. Én annyit mondtam volna a helyében, hogy semmi gond, nyitott kapcsolatban vagyunk és tudok a dologról, viszont ti hogy mertek mások dolgába beleszólni? És ennyi. De mivel nem így tett, sanszos, hogy azért ő mégsem teljesen így áll hozzá, ahogy te.
2020. febr. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
86%
Teljesen normális reakció. Őszintén semmi értelme nincs annak, hogy ti együtt vagytok. Az egy dolog, hogy a párod sejti mi van. De ha nem sejtené abszolút megérdemelné, hogy tudja ha egy patkánnyal van együtt aki a kapcsolat megmentése helyett vagy a korrekt, mindenkinek jobb szakítás helyett más nőcskékkel járkál. Ne pazarolja az idejét ilyenre, ne ilyen példát állítson a gyereke elé. Előbb-utóbb minden kiderül és nagyon nem mindegy, hogy 3 vagy 30 évet csesz el valaki az életéből olyanra, aki szarba se veszi. Bár a párod sem lehet nagy észlény ha ebből az egészből csak az zavarta, hogy megszűnt a tökéletes kis látszat élete.
2020. febr. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van a feleségednek. Minek lakjatok együtt akkor? Lehet ezt ám titkolózás nélkül is csinálni, a nagy titok, hogy el kell válni azt csókolom. Legalább a szomszédok arcát se kell elviseld. Win-win.
2020. febr. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Megalázó és szánalmas egy ilyen helyzet. Megérdemled. :)
2020. febr. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
27%
Nem szép dolog a megcsalás de a szomszédnak meg qr. vára semmi köze hozzá ha ráadásul még csak nem is barátok. Nem kötelessége köszönni meg szeretni ha ezt látta de milyen jogon jön ő a más házába a gyerekek előtt kipakolni? Tudja ő, hogy mi a helyzet? És ha igenis így él a házaspár? Most vonatkoztassunk el attol, hogy jó vagy nem jó de ez az ő dolguk, ha nyitott kapcsolatban élnek. A szomszéd aki nem tartozik a baráti körbe vagyis nagyjából semmit nem tud róluk honnan veszi a bátorságot, hogy beleszoljon olyanba amibe nem lát bele? Esetleg akkor megállitom az asszonyt vagy valami de eljon a más házába igazságot osztani? Na én nem hagynám annyiban az biztos. Valamit biztos ő is rosszul csinál néha, na nem nézném el tutira...mindenki megtudná.
2020. febr. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
90%
A szomszédnak nincs joga, de ugyanannyira nem jogos a te felháborodásod se. Az hogy te meg a feleséged a "gyerek miatt" egy hazugságban eltek, az a ti dolgotok. Ha szerinted ez így rendben van, akkor nem kell titkolni a gyerekek előtt se hisz minden "értük" történik, ugye? Ja, nem. Ez csak egy ócska kifogas. Ha valaki házon kívül szexel, az vállalja, hogy erről a feleségen kívül más is értesül(het), aki vagy figyelmen kívül hagyja, vagy reagál rá valahogy. Ez benne van a pakliban, nincs rá befolyásod. Az hogy ez épp a szomszéd vagy bárki más, az lényegtelen. Lehetett volna a sarki fűszeres vagy a gyerek osztályfőnöke vagy a feleség húga, barki.Nem varhatod el, hogy az egész világ asszisztáljon a kis afferjaidhoz. Bárki reagálhat a saját értékrendje szerint, te ezt nem szabhatod de meg senkinek. Tudom, tudom, a feleséged is..., rá ugyanez vonatkozik. Ha a feleségednek ez kellett ahhoz, hogy lezárja a szinjatekotokat, akkor fogadd el. Fölösleges sajnaltatnod magad,mert nincs igazad. Tanulság, aki nem akar lebukni, vagy ne lépjen félre, vagy tegye egy lakatlan szigeten. Ennél eggyel járhatóbb és egyenesebb út a válás. Azt is választhattatok volna, de ti ezt erkolcsosebbnek tartottatok,akkor tessék vallani minden kovetkezmenyevel együtt.
2020. febr. 4. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
24%
Mert unatkozik és nincs élete.. sose értettem, hogy veszi egy idegen a bátorságot, hogy beleugasson más életébe.
2020. febr. 4. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!