Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Akiknek lebukott a párja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek lebukott a párja, hogyan tudtátok meg? Rögtön elhittetétek? Vagy van rá esély, hogy nem igaz?

Figyelt kérdés
2020. febr. 10. 19:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy haverja elszólta magát egy spicces estén, amikor kérdőre vontam, a reakciója mindent elárult.
2020. febr. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém nem lebukott, hanem bevallotta. Ivott és rátört az őszinteség. Bevallotta az összes félrelépését. Nagyon hülyének éreztem magam, mert még csak nem is gyanítottam.
2020. febr. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém csak készült rá. A lány küldte el a messenger beszélgetéseket. Egyből elhittem. Először próbálta tagadni, hogy régi beszélgetés, de ott volt a friss profilképe, aztán vallott.
2020. febr. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Az első jel az volt, hogy amikor kimostam a gatyáját, ürítettem ki a zsebeit és két papírzsepi közül kiesett egy gumis tasak letépendő csücske. Nem szóltam semmit és kínosan próbáltam megmagyarázni magamnak, hogy biztosan csak képzelgek, ez nem az. Lehet cukorka, vagy akármi más csücske is, ne legyek már ennyire paranoiás. Megjegyzem előtte vakon bíztam benne, soha nem kutakodtam, eszembe sem jutott, hogy megcsalhat.

Ez a jel arra volt elég, hogy feltámadjon a gyanúm és onnantól bizony nagyító alatt tartottam. Aztán beindult a női megérzésem is. Egyszerűen éreztem mikor hazudik arról, hogy hol van, keresztkérdéseket tettem fel és a válaszokból egyértelmű volt, hogy valami nem stimmel. Aztán amikor úgy éreztem, hogy elegendő bizonyítékom van, akkor leültem vele és elmondtam neki, hogy én ezt érzem és megőrülök az agymenésemtől, nem bírok tovább így élni, mondja a szemembe mi a helyzet. Tudtam, hogy látni fogom rajta, ha hazudik, bénán teszi én pedig túl jól ismerem. Végül beismerte, egy pillanatig sem próbálta tagadni.

2020. febr. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%

Nekem súgtak az ismerőseim, de csak annyit mondott hogy látta adott helyen a nejem egy férfival ebédelni. Rákérdeztem a nejemnél, azt mondta üzleti ebéd volt semmi több. Teljesen higgadtan mondta el, fel sem merült bennem hogy hazudik, nem csináltam belőle problémát még az ismerősnek is azt mondtam, hogy tudok az ebédről és minden rendben. Aztán úgy pár hét múlva jártam azon a környéken ahol az étterem van és bementem, rákérdeztem a pincéreknél, hogy nem ismerik-e a feleségemet és mondták hogy többször is járt már ott az elmúlt pár évben és szeret odajárni. Rákérdeztem hogy egyedül szokott-e bejönni és akkor ez egyik pincér mondta, hogy egy magas fiatalabb férfivel szokott mostanában érkezni. Intéztem egy céges utat magamnak úgy hogy telefonon felhívott a kollégám mikor kettesben voltam a nejemmel és hangosan egyeztetni kezdtük az utat, persze csak álca volt, még aznap este találkozott a szeretőjével. Amikor saját szememmel láttam hogy együtt vannak és ölelkezve távoznak akkor elszakadt a cérna. Én mentem el a lakásból(bár az enyém volt) hagytam neki 1 hónapot hogy elköltözzön. Nem volt hosszú házasság, korrektül el tudtuk osztani a közös tárgyainkat, szerencsére nem hagyott bennem mély nyomot hamar túltettem magam a dolgon.

Amikor először dobtak át a palánkon az sokkal jobban megviselt, akkor szó szerint sz..rrá vertem a srácot akivel félrekúrt az akkori csajom, lett is belőle bajom. AZ első megcsalás élményét egy életig hurcolod magaddal, soha nem leszel újra olyan elfogulatlanul boldog, olyan gyerekesen naív.

2020. febr. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
21%
5-ös: miért a pasit verted, nem ő csalt meg...
2020. febr. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
73%

Ha a fickó tudott róla, hogy foglalt nőt k*rogat, akkor jogos a verés.


Ha a csaj megetette, hogy szingli és a csávó nem tudhatott arról, hogy mégsem, akkor valóban nem jogos.

2020. febr. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Amúgy milyen amatőrök vannak itt, részegen elmondott mindent, nem dobta ki a gumi csomagolást.


Félremenni ésszel kell.

2020. febr. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
57%
....ha a pasi tudott róla.....Valszeg a nő úgy adja elő ilyenkor a kapcsolatát, hogy éppen szakítani akar vele...vagy folyamatban van a szakítás, vagy hogy részéről már vége. Mert, ugye a saját kapcsolatáról mindenki maga dönt, egyszemélyben....úgyhogy szerintem, ha a megcsalt pasi a megcsalót (de ő nem is megcsaló, mert, h megcsalóról egyáltalán szó lehet, akkor az csak a nő....abban az esetben, amit fentebb elkezdtünk 'elemezni')....szóval az pótcselekvés, ha a másik pasit veri - csak rajta vezeti le a tehetetlenségét (ami persze gyökér dolog)
2020. febr. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Valahogy megérzi az ember, szinte látni a másik arcán, hogy valami nagyon nem oké. Velünk is így volt, apró történések voltak, amik miatt gyanakodni kezdtem, és végül kérdőre vontam. Azonnal láttam az arcán, hogy jól sejtettem.
2020. febr. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!