Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dobjam a pasit?

Figyelt kérdés
Mondta nekem hogy beszélget/chatelget egy koleganőjével, tehát nem a hátam mögött tette. Ezzel még idáig nincs semmi bajom. Ami levágta a biztosítékot hogy állítása szerint a nő többet akar tőle és ő nem koptatja le, fogalmam sincs miért én ellenkező esetben ezt tenném ha rám írigatna egy pasi aki többet akar. Oké állítása szerint nem találkozgat vele, csak beszélgetnek de engem ez akkor is zavar. Elmondtam a páromnak azt mondta tudta hogy féltékeny vagyok és azt hazudta egy hónapja direkt törölte a csajt az ismerősei közül és azóta nem is beszéltek. Holott én a saját szememmel láttam bizonyítékom is van. Szerintetek kuka? A bizalmam rendesen megingott.

2020. febr. 12. 10:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%

Kuka, igen!

N27

2020. febr. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
71%
Állítsd választás elé szerintem. Vagy befejezi a vele való beszélgetést vagy akkor vége a kapcsolatnak. Ne engedd, hogy terelje a témát, válaszoljon egyből.
2020. febr. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Még választás elé sem kell tenni. Minek? Ezt magától kellett volna megtennie. Mi a garancia rá, hogy valóban megszakítja a kapcsolatot azzal a nővel? Az, hogy mondja? Áhhh

KUKA!

2020. febr. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyik percig se maradj vele tovább! Ugyanígy jártam! Nem fog változni, kukázd, arra való
2020. febr. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%
🚮
2020. febr. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Masszívan felejtős, már most megbízhatatlan!
2020. febr. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem kapcsolat így
2020. febr. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
A hazugság miatt, és ami miatt hazudott.
2020. febr. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, menekülj!!! Ez az a fajta, aki mire elfordítod a fejed, már dugja is a kis kolleginát. Akitől ugye semmit nem akar, és nem érdekli... de te ugye egy beteg állat vagy, amiért ilyet mersz feltételezni... :-D
2020. febr. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Dobd ki a francba ha ezt így nyíltan kijelentette neked hogy nem fogja lerázni, akkor szerintem te is tudod hogy mit várhatsz ettől a kapcsolatról. De sok jóra ne számíts.
2020. febr. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!